Sağlıklı bir yaşama sahip olmak için yalnızca beslenmeye dikkat etmek yetersizdir. Aynı zamanda vücudun doğru şekilde hareket etmesi de gerekmektedir. Berkay Türkkan da sunmuş olduğu online fitness programı ile beraber isteyen herkesin doğru adımları atarak spor yapmasını sağlıyor.

Hali hazırda konu online spor programı olduğu zaman birçok kişi henüz konu hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadığı halde istediği sonuçları elde edemeyeceği düşüncesinde oluyor. Ve bundan dolayı da ne kadar ihtiyaç duyuyor olsalar da seçimlerini bu paketlerden yana yapmıyorlar. Gerçekte ise pandemi ile beraber insanların hayatlarında artık pek çok farklı konuda değişim meydana gelmeye başladı. Yalnızca spor salonunda değil evinde de vücudunu korumak ve güzel bir görünüme sahip olmak artık hiç olmadığı kadar kolay. Kadın erkek fark etmeden herkes için özel olarak hazırlanılan online fitness programı ile beraber doğru detayların üzerinde özenle durulması ile beraber etkili sonuçları elde etmek mümkün hale gelmiş olacak.

Online Fitness Programı Nedir?

Her seferinde spor salonuna giderek profesyonel isimlerle çalışması mümkün olmayanlar ya da tek başlarına evlerinin rahtlığında dilediği zaman spor yapmak isteyenler artık online fitness programı ile beraber bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi başarıyor. Berkay Türkkan tarafından hazırlanmakta olan fitness programlarında temel amaç insanların çok daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmalarını sağlamaktır. Bunun için de hazırlanılan her program, içerisinde tamamen kişiye özel detayları barındırmaktadır. Yani bir kişinin satın aldığı program ile başka bir kişinin satın aldığı program arasında farklılıklar bulunmaktadır. Kişinin mevcuttaki sağlık durumu, yaşı, kilosu gibi detayların netleştirilmesi ile beraber yapılacak incelemeler sonucunda hedeflere ve olanaklara göre özel olarak online spor programı hazırlanmaktadır. Hazırlanacak olan program dahilinde verilen bütün hareketler ile alakalı yazılı, videolu ve sesli şekilde anlatım yapılmaktadır. Böylece hareketlerin en iyi şekilde yapılması esnasında herhangi bir olumsuz durumun da söz konusu olması da mümkün olmayacaktır.

Online Fitness Programı ile Neler Elde Edilir?

İnsan vücudunun her yaşta sağlıklı olması adına mutlaka hareketli bir yapıya sahip olması gerekiyor. Bunun için de mutlaka hangi yaşta olunursa olunsun fark etmez düzenli şekilde hareket etmenin önemi son derece büyük. Berkay Türkkan tarafından hazırlanmakta olan online fitness programı ile beraber tüm planlamalar nokta atışı olacak şekilde yapılmaktadır. Bu aşamada temel amaç maksimum yağ yakımı ve kas kazanmaya yönelik tarzdaki kardiyo programlarıdır. Kişinin güncel kondisyon seviyesi ele alınarak en uygun yoğunluk ile kardiyo türünün belirlenmesi sağlanır. Ortaya koyulan spor programı, aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de takibi kolay bir hale getirilmektedir.

Sarıkamış Şehitleri için İzmir’den Sarıkamış’a pedal çevirdi Sarıkamış Şehitleri için İzmir’den Sarıkamış’a pedal çevirdi

Var olan mobil uygulama ile beraber online spor programı içerisinde yer alan antrenman programlarındaki hareketlerin hem sesli hem de açıklamalı şekilde videolar üzerinden gösterimi yapılır. Böylelikle programda yer alan hareketler tüm detayları ile görülmüş olur. Aynı zamanda online fitness programı dahilinde kişiler için özel beslenme programları da hazırlanmaktadır. Aynı antrenmanlarda olduğu gibi beslenme programı için de yine tüm detaylar fotoğraflı bildirim sistemi ile kişilere ulaştırılmaktadır. Bu detayların içerisinde bütün ana ve ara öğünler için ayrıntılı makro & kalori dökümleri de yine kişilere sunulur. Beslenme ve antrenman uyumlarının başarı istatistikleri ile her hafta kontrol edildiği online fitness programı, https://berkayturkkan.com/ üzerinden isteyen herkesin rahatlıkla tercih edebileceği programlardan bir tanesi olarak artık ön plana çıkıyor.