61Saat Spor Servisi - Trabzonspor Orhan Ak ile yoluna devam ediyor. Bordo Mavililer de Abdullah Avcı’nın istifasıyla birlikte görev Orhan Ak’a bırakılmıştı. Camiada yeni teknik adam tartışmaları devam etse de yönetim bu konuda herhangi bir adım atmadı. Boşta olan Sergen Yalçın ile temas kuran Trabzonspor yüksek maliyet nedeniyle süreci beklemeye  aldı. Takıma 1 hafta izin veren Orhan Ak bugün takımın başında antrenmana çıkacak ve önümüzdeki maçlara hazırlayacak. Bordo Mavililer de Orhan Ak’ın altyapıdan ekibini toparlaması bekleniyor.

Trabzonspor artık son vermek istiyor Trabzonspor artık son vermek istiyor

11 İSİM ÇIKMAYACAK

Trabzonspor’da Orhan Ak yönetiminde gerçekleşecek olan antrenmana milli takımda bulunan 9 futbolcunun yanı sıra Trezeguet ve Dorukhan katılmayacak.

KONGRE SONRASI YÖNETİM TOPLANACAK

25-26 Mart tarihlerinde yapılacak kongrenin ardından yeni yönetim görev dağılımıyla birlikte bir toplantı gerçekleştirecek ve burada Orhan Ak ile devam edilip edilmeme fikri tartışmaya açılacak. Kulis bilgilerine göre Trabzonspor’un Orhan Ak’a sezon sonuna kadar şans vermesi bekleniyor. Bu düşünceyi Orhan Ak'ın performansı daha da çok belirleyecek.