Giresunspor'un Kolombiyalı stoperi Alexis Perez'in bağlı bulunduğu menajerlik şirketinin ortaklarından Noray Nakış, Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olurken, futbolcunun İstanbul'daki büyük takımlara transfer olasılığı hakkında açıklamalar yaptı. Nakış, Trabzonspor'un, Arjantin Milli Takımı stoperi Nicolas Otamendi ile ilgilendiğini söyledi.

Abdullah Avcı'nın hedefi ortaya çıktı! Bildiklerinizi unutun Abdullah Avcı'nın hedefi ortaya çıktı! Bildiklerinizi unutun

"Trabzonspor, Otamendi ile ilgileniyormuş"
Nicolas Otamendi için Trabzonspor adına kendisini aradıklarını belirten Noray Nakış, "Nicolas Otamendi için Trabzonspor adına bizi aradılar. Trabzonspor, Otamendi ile ilgileniyormuş. Madem ilgileniyorsa Otamendi'ye bir teklif gönderir; sonrasında oyuncuyla görüşürüz." açıklamasını yaptı.

"Oyuncunu aklını karıştıramam"
Nakış, "Ben Otamendi'ye 'Sen Trabzonspor için kaç para istiyorsun?' diyemem ki. Resmî teklif vermeleri gerekiyor. Beni arayan Trabzonspor'dan Otamendi transferi için yetki aldığını söyledi. Bana gerçek bir teklif versinler. Otamendi ile her şeyi konuşuruz. Aksi hâlde oyuncunu aklını karıştıramam. Birkaç ay sonra Dünya Kupası var. Arjantin Milli takımın temel oyuncusu" dedi. 

Daha önce Umut Bozok'un menakeri de Trabzonspor'un yanlış menajerlerle görüşme yaptığını ifade etmişti.