DÜZCE (AA) - Düzce'de kadın sürücünün kullandığı otomobilin kontrolden çıkarak bir iş yerine girmesi, güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, Tülay Şimşir idaresindeki 34 DS 0159 plakalı otomobil, Azmimilli Mahallesi Küçüksu mevkisinde Nazlı Durna yönetimindeki 81 BZ 232 plakalı otomobille çarpıştı.

Çarpmanın etkisiyle Durna'nın kontrolünden çıkan otomobil, plastik pencere satış yapan İbrahim Ayyıldız'a ait satış ofisine girdi.

Kazayı sürücüler yara almadan atlattı.

İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, otomobilin kapıyı kırarak içeri girmesi ve hiçbir yere çarpmadan durması yer alıyor. Kazanın ardından araçtan inen sürücü ve yanındaki bir kişinin önce etrafı toparlamaya çalıştığı, daha sonra kazanın şokunu atlatıp iş yerinden çıktığı görülüyor.

İş yeri sahibi Ayyıldız, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kazanın ardından kendilerine haber verilmesi üzerine iş yerine geldiklerini belirterek, "Olayın şokunu atlatınca güvenlik kameralarını incelik. Görüntüleri izleyince üzüleceğimize gülmeye başladık. İki bayan sürücü, birinin aciliyeti varmış hastaneye gidiyormuş, birbirleriyle temas etmişler yolda, biri gelmiş benim iş yerime girmiş. Hasar oluştu fakat candan kıymetli değil. Malımızı bir şekilde yerine getiririz." ifadelerini kullandı.

Kazanın çok ilginç olduğunu ve tesadüfen aracın hiçbir yere çarpmadan durduğunu anlatan Ayyıldız, "Bir kaza olacak denilse ve en ince hesap yapılsa bunun gibi bir kaza zor olur. Üzücü ama komik bir kaza olmuş, onlara da geçmiş olsun bize de geçmiş olsun." dedi.