Poşet imalatı, genellikle plastik, kraft kağıdı veya biyolojik olarak parçalanabilir malzemeler kullanılarak yapılan bir işlemdir. Plastik poşetler genellikle polietilen veya polipropilen malzemelerden yapılır.

Poşet imalatı, öncelikle bir poşet makinesi kullanılarak gerçekleştirilir. Bu makine, poşet malzemesini rulolardan çeker ve kesme, bükme, kaynaklama ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştirir.

Poşet imalatı işinde, özellikle çevresel etkileri nedeniyle son yıllarda birçok değişiklik yapılmıştır. Bazı ülkelerde plastik poşet kullanımı yasaklanmış veya sınırlandırılmıştır. Bu nedenle, biyolojik olarak parçalanabilen malzemelerin kullanımı artmıştır.

Ayrıca, poşet geri dönüşümü ve atık yönetimi de önemli bir konudur. Poşetlerin doğru şekilde atılması ve geri dönüştürülmesi, çevresel etkileri azaltmaya yardımcı olur.

Manavda, markette, pazarda ve daha birçok alanda bu poşet türü kullanılmaktadır. Konumuzu okuyarak baskılı ve Poşet imalatı hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Poşet imalatı hakkında tüm taleplerinizde poşet fabrikamızda acil çözümler üretiyoruz. 

Poşet imalatı Fiyat

Poşet imalatılarında fiyatlar birbirinden farklı olarak karşınıza gelebilir. Bunun bir çok farklı sebebi olabilir. Poşet hammadde kalitesi fiyatlara etki eder. Birinci kalite mi yoksa ikinci kalite poşet mi aldığınızı bilmelisiniz.

Poşet imalatında baskıda kullanılacak renk çeşitliliği fiyatları etkilemektedir. Tek renk Poşet imalatı mi yaptırmayı düşünüyorsunuz yoksa çok renkli Poşet imalatı imalatımı yaptıracaksınız. Bu bilgiler doğrultusunda Fiyat tekliflerini uzmanlarımız tarafından alabilirsiniz.

Poşet imalatı için ve diğer tüm poşet çeşitlerinde fiyatların belirleyeci olmasındaki en önem detay ise alım yapacağınız miktardır. Ortlama 500 Kg arasındaki alımlarda birim kilo fiyatları en düşük seviyesine gelmektedir. 

Poşet imalatı  farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun birçok sebebi olabilir. Fiyat, Poşet ham maddesinin kalitesinden etkilenir. Birinci veya ikinci sınıf satın alıp almadığınızı bilmelisiniz. adet Poşet imalatıe baskı yapılırken kullanılan renk seçimi fiyatları doğrudan etkilemektedir. Tek renk poşet mi tasarlıyorsunuz yoksa çok renkli poşet mi yapıyorsunuz? Ona göre firma size birim ağırlık başına fiyat verecektir. Poşet imalatı  ve diğer tüm poşet fiyatları ile ilgili en önemli detay satın alınacak miktardır. Ortalama olarak birim ağırlık fiyatları 00-500 kg alımlarda en düşük seviyededir.

Poşet imalatı Toptan

Mağazanız için Poşet imalatı alırken elbette maliyeti de göz önünde bulundurursunuz. Pek çok kişi, toptan satın almanın en ucuz fiyatları sunduğunu bilse de, birçok mağaza küçük üretim veya hazır çantalar kullanabilir. Etem Ambalaj, toptan Poşet imalatı satışlarında müşterilerine çok uygun kilo fiyatları sunmaktadır. Makinelerimizde bastığımız en küçük sipariş 200 kg civarındadır. Toptan çanta adetlerinizi yüksek tutunuz ki firmamız size en düşük baskı fiyatını sunabilsin. Servis bağlantıları yapmıyoruz ve yazdıramıyoruz çünkü küçük harf satın almak çok yüksek baskı fiyatlarına yol açıyor.

Poşet imalatı Fabrika

Firmamız ülkemizde ulusal çapta hizmet veren birçok e-ticaret platformumun Poşet imalatı imalatını titizlikle yapmakta ve adrese teslim göndermektedir. Sizde standart poşetler yerine müşterilerine firmanıza ait baskılı Mağaza Poşetleri ile teslimat yapabilir ve daha kurumsal bir gönderi yapmış olursunuz. Hediyelik Poşet imalatı, elektronik ürün Poşet imalatı, şeffaf Poşet imalatı, yapışkanlı Poşet imalatı ve diğer tüm ürünler için hemen firma uzmanlarımızdan çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlere ulaşan talepleriniz sonrasında aynı gün içinde sizlere fiyat teklifi gönderilecek ve onaylamanız halinde hemen baskı aşamasına geçilecektir. 

Etem ambalaj Türkiye genelinde Poşet imalatında kapasitesi en yüksek firmalar arasında yer almaktadır. Deneyimli ve tecrübeli kadroları, müşteri memnuniyeti yüksek hizmet kalitesi ve tüm poşet gruplarındaki malzeme niteliği ile 2023 yılında da sizlere kaliteli çözümlerler sunmaktadır. 

Poşet imalatı, Mağaza poşeti, Market Poşeti, Kargo poşeti, Ambalaj poşeti,

Etem Ambalaj

Ülkemizde online alışveriş 2020 yılında hiç olmadığı kadar artış göstermiştir. Oluşan arz talep sonrasında işletmelerin, e-ticaret firmalarının ürünlerin teslimatı için ambalaj ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Etem Ambalaj poşet üretiminde ülkemizde öncü firmalardan biri olup Plastik Poşet üretiminde de işletmelere özel çözümler sunmaktadır. Firmanıza özel baskılı Plastik Poşet imalatını istediğiniz kiloda yapabilmekteyiz. Ufak boy, orta boy ve büyük boy Plastik Poşet için size özel fiyat teklifimizle kısa sürede teslimat sağlıyoruz. 

Firmamız ülkemizde ulusal çapta hizmet veren birçok e-ticaret platformumun Plastik Poşet imalatını titizlikle yapmakta ve adrese teslim göndermektedir. Sizde standart poşetler yerine müşterilerine firmanıza ait baskılı Mağaza Poşetleri ile teslimat yapabilir ve daha kurumsal bir gönderi yapmış olursunuz. Hediyelik Plastik Poşet, elektronik ürün Plastik Poşet, şeffaf Plastik Poşet, yapışkanlı Plastik Poşet ve diğer tüm ürünler için hemen firma uzmanlarımızdan çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlere ulaşan talepleriniz sonrasında aynı gün içinde sizlere fiyat teklifi gönderilecek ve onaylamanız halinde hemen baskı aşamasına geçilecektir. 

Etem ambalaj Türkiye genelinde Plastik Poşetnda kapasitesi en yüksek firmalar arasında yer almaktadır. Deneyimli ve tecrübeli kadroları, müşteri memnuniyeti yüksek hizmet kalitesi ve tüm poşet gruplarındaki malzeme niteliği ile 2023 yılında da sizlere kaliteli çözümlerler sunmaktadır.