Yeni nesil rap müziğin en popüler isimleri olarak gösterilen Sefo (Seyfullah Sağır) ve Çakal (Emirhan Çakal), müziğin zirvesindeki yerlerini korurken, geçtiğimiz günlerde bir mekanda yaşadıkları iddia edilen kavga hakkında ilk açıklamaları yaptılar.

Ünlü şarkıcı belediye başkanlığına aday olacak! Ünlü şarkıcı belediye başkanlığına aday olacak!

Benzer müzik tarzlarına sahip olmalarına rağmen, uzun bir süredir aralarının pek de iyi olmadığı bilinen bu ikili, geçtiğimiz akşam İstanbul'da bir mekanda gerilim dolu bir an yaşadı.

İddialara göre, karşılaştıkları akşam, Sefo ve Çakal'ın menajerleri arasında sözlü bir atışma başladı. Zamanla gerilimin arttığı ve yumrukların havada uçuştuğu söyleniyor.

Güvenlik görevlilerinin müdahalesinin ardından Sefo ve Çakal dışarı çıktılar ve sorunu karşılıklı konuşarak çözmeye çalıştılar.

Muhabirlerin sorularını yanıtlamaktan kaçınmayan Sefo, kavga hakkında "Yanlış anlamışsınız. Hiçbir sıkıntı yok" dedi. Sorulan "Siz mi yumruk attınız, karşı taraf iyi mi?" gibi sorulara ise "Yok atmadım. İyi mi diye karşı tarafa sorun" yanıtını verdi ve mekana geri döndü.

Olay sonrası açıklama yapan Çakal ise şunları söyledi: "Sefo ile fiziksel bir kavgamız yok. Aramızda yaşananlar, Sefo ve benim yanımdaki arkadaş grupları arasında yaşanan bir olaydı. Maalesef olay biz kavga etmiş gibi yansıtıldı, ancak böyle bir durum söz konusu değil."

Editör: Aslı Melek Bulut