Rızacan Durmuş, biyografi sitemizde Rızacan Durmuş ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Rızacan Durmuş kaç yaşında?, Rızacan Durmuş memleketi neresi, Rızacan Durmuş evi nerede, Rızacan Durmuş nereli, Rızacan Durmuş instagram, Rızacan Durmuş ile alakalı her detay yazımızda..

Rızacan Durmuş Biyografi

Vali, şehit babasını teselli etti: "Devletimiz intikamını aldı" Vali, şehit babasını teselli etti: "Devletimiz intikamını aldı"

Rızacan Durmuş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Rızacan Durmuş dizi ve film oyuncusudur. 24 Aralık 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 23 yaşındadır. 2018 senesinde başlayan oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2018 yapımı Beni Bırakma adlı dizide rolü ile gerçekleştirdi.

Rızacan Durmuş yaşamı ve biyografisi

Rızacan Durmuş 24 Aralık 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Lise eğitimini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına başladı.

Rızacan Durmuş oyunculuk kariyerini inşa etmeden önce Erbulak Evi Kamera Önü Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi aldı. İlk ekran deneyimini 2020 yapımı olan Acemi Anneler dizisinde Fatih rolü ile gerçekleştirdi ve tanınmaya başladı.

En büyük çıkışını ise 2020 senesinde Acemi Anneler dizisinde Fatih rolü ile gerçekleştirdi.

Bekar olan Rızacan Durmuş halen beyazperde de oynadığı bir sinema filmi bulunmamaktadır. Genç ve Yakışıklı oyuncu şimdilerde dizi film çalışmalarını sürdürmektedir.

Rızacan Durmuş instagram hesabı için tıklayın. 

Rızacan Durmuş boy kilo ve hangi burç?

Eylül Lize Kandemir boyu 1.80 cm kilosu 67 kg ve burcu Oglak.

Rızacan Durmuş sevgilisi?

Rızacan Durmuş sevgilisi, özel yaşamı ve aşk yaşamı ile ilgili net bilgiler bulunmamaktadır.

Rızacan Durmuş filmleri ve dizileri

Rızacan Durmuş yer aldığı diziler? Rızacan Durmuş hangi dizilerde oynadı?

2022 Havelsan Reklam

2020 Acemi Anneler (Fatih)

2018 Beni Bırakma