Endüstrinin farklı dallarında üretilen her bir ürün bir marka adı altında satışa sunulmaktadır. Ve her bir firma kendi için belirlemiş olduğu markanın resmi olarak sahibi olabilmek ve onu koruma altına alabilmek için marka tescil işlemi yaptırmaktadır. Kurumsallaşmanın ve markalaşmanın en önemli adımlarından birisi olan marka tescil hizmetleri için Sakarya patent firması olarak faaliyet gösteren Sakarya Patent Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Patent Ofisi firmasına Ait Resmi Web sayfasına giriş yaparak tescil ettirmek istediğiniz marka ismini ve tescil sınıfını giriş yaparak bu markanın daha önce farklı bir firma tarafından tescil ettirilip bilmediğini sorgulayabilirsiniz. Eğer kendi firmanız adına tescil ettirmek istediğiniz marka boşta ise Sakarya Patent Ofisi Mark uzmanları ile iletişime geçerek sürecin başlatılması konusunda bilgi alabilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Marka ve patent tescil işlemleri belirli bazı prosedürler doğrultusunda yürütülen bir süreçten oluşmaktadır. Bu sürecin en hızlı şekilde ve sorunsuz olarak tamamlanabilmesi için bu alanda kaliteli ve hızlı hizmet sağlayan marka patent ofislerinden destek almanız önemli bir ayrıntıdır. Sakarya Patent Ofisi bünyesinde 1 saat içerisinde marka araştırma ve online tescil işlem süreçleri tamamlanmaktadır.

Marka ve patent tescil işlemleri için bu alanda hizmet veren uzmanların yönlendirmeleri ile kısa sürede hedeflediğiniz markanın sahibi olabilirsiniz. Gerekli bilgiler için internet sitesine giriş yapabilirsiniz.