Şota, geri dönüyor! Resmi görüşmeler başlıyor Şota, geri dönüyor! Resmi görüşmeler başlıyor

1461 Trabzon Futbol Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu, 25 Mart Cumartesi günü saat 14:00’da Ortahisar Yavuz Selim Stadı’nda Ankara Demirspor ile oynayacağımız karşılaşma öncesi, medya merkezimiz aracılığı ile taraftarlarımıza çağrıda bulundu. Tüm Trabzon’u Cumartesi günü başlatacağımız şampiyonluk yürüyüşü için Yavuz Selim Stadı’na davet etti.

Ligin boyunun kısaldığını kaydeden Celil Hekimoğlu, “Tüm hesabımızı yaptık. Önümüzde Ankara Demirspor ve Kocaelispor ile çok çok önemli iki maç var. Bunu bu sezon ilk kez söylüyorum. Bu iki maçı kazanırsak, şampiyon oluruz. Eğer kazanamazsak da Play-Off oynarız. Bunun için de taraftar desteğine ihtiyacımız var. Şampiyonluk yürüyüşü için Cumartesi günü Yavuz Selim Stadı’nda omuz omuza olmalıyız” dedi.

1461 Trabzon FK’nın 1.Ligde olması gerektiğini de belirten Başkan Celil Hekimoğlu, “Trabzon’un 1.Lig’de bir takıma ihtiyacı var. Trabzonspor’umuzun 1.Lig’de bir takıma ihtiyacı var. Bu yüzden şampiyon olmamız ve 1.Lig’e çıkmamız gerekiyor. Ve bunun için de tüm Trabzonlu taraftarlarımızı Cumartesi günü saat 14:00’da Yavuz Selim Stadı’nda tribünlerde görmeyi rica ediyorum. Taraftarımızdan tek istediğimiz yanımızda olmaları

WhatsApp Image 2023-03-23 at 13.40.12WhatsApp Image 2023-03-23 at 13.33.05