Müzik sektöründe çalışmalarıyla ön plana çıkan ve pek çok önemli adım atarak sesini duyuran Şarkıcı Nasife Canbolat, müziğin dinamik bir sektör olduğunu ifade etti. “Yapılan çalışmalar, yaşanan gelişmeler ve daha pek çok unsur, müziğin hareketlilik kazanmasını sağlıyor. Bu nedenle aslında hem dinleyiciler hem de şarkıcıların müziğin gelişmesinde iki önemli taraf olduğunu söyleyebilirim. Bu düşünceye inanan ve bu mantık çerçevesinde çalışmalar yapan insanların sayısının artması, müziğin kısa sürede çok daha iyi yerlerde olmasını sağlayacağını düşünüyorum.” sözleriyle müzik sektörüne ne şekilde katkıda bulunulabileceğini belirtti.

Almanya’da dünyaya gelen, müzik alanına küçük yaşlarından beri yoğun bir ilgi duyan Şarkıcı Nasife Canbolat, müziğin dinamik bir sektör olduğunu ifade etti. Kendisinin de çok değerli çalışmalarda bulunarak sektörün gelişmesi adına önemli katkılarda bulunduğunu belirten Canbolat, açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “Müzik, insanların duygu ve düşüncelerini etkili bir şekilde yansıtan bir alan. Dolayısıyla sektör içerisinde yer alan insanların, tam da bu hususları dikkate alarak çalışmalarını özgün ve yaratıcı bir zemin üzerinde gerçekleştirmesi gerekiyor. Ben de açıkçası müziğe olan yaklaşımımı, şarkılarımda ön plana çıkarmak ve dinleyicilerimin kendilerini çok özel hissetmesini sağlamak istiyorum. Çalışmalarımın temelinde yer alan düşüncenin tam olarak bu olduğunu söyleyebilirim.”

Başarı için Dinleyicilerinizin İsteklerini Analiz Etmelisiniz

Müzik sektöründe çalışmalarda bulunan kişilerin, başarı için dinleyicilerinin isteklerini analiz etmesi gerektiğini ifade eden Nasife Canbolat, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “Biliyorsunuz müzik, interaktif bir alan. Yani dinleyiciler, aslında sektöre doğrudan etkide bulunuyor. Bu bağlamda şarkıcıların, dinleyicilerinin isteklerini çok iyi bir şekilde analiz etmesi ve çalışmalarında dinleyicilerden gelen geri bildirimleri kullanması çok önemli.”

Yeni Şarkılarım için Hazırlıklarımı Sürdürüyorum

Müzik sektöründe başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Nasife Canbolat, yeni şarkıları için hazırlıkları sürdürdüğünü belirtti. Konuyla ilgili açıklamalarında “Hayranlarıma yeni projeler ve şarkılar sunmak, onların çok özel şarkılarla kendilerini iyi ve mutlu hissetmelerini sağlamayı istiyorum. Bu nedenle çalışmalarımı profesyonel bir zemin çerçevesinde ve yoğun bir şekilde sürdürdüğümü rahatlıkla söyleyebilirim. Şu aralar yeni şarkılarım için kayda değer bir çalışma içerisindeyim. Umarım yeni şarkılarım hayranlarımdan çok güzel tepkiler ve yorumlar alır.” ifadelerinde bulundu.