Lise eğitiminden sonra sosyal medyaya yönelen ve bu alanda kendisini geliştiren Tekik, sosyal medya ile ilgili pek çok konuda hizmet sunmaktadır. Kurumsal Kimlik Oluşturma, Kriz Yönetimi; Tekik’in hizmet sunduğu alanlardan bazılarıdır. 2001 yılında doğan ve genç yaşına rağmen çok önemli çalışmalara imza atan Serdar Tekik kimdir, kaç yaşında, hangi alanlarda hizmet vermektedir?

Serdar Tekik Kimdir?

Serdar Tekik, 2001 yılında Iğdır’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini tamamlayan Tekik, daha sonra liseye eğitimi almıştır. Sosyal medyaya yoğun bir ilgisi olduğunu fark etmiş ve bu alanda çeşitli çalışmalar yapmayı kendisine bir amaç edinmiştir. Bu nedenle lise eğitimini tamamladıktan sonra sosyal medya alanına yönelmiştir.

Alanla ilgili kendisini yetiren Serdar Tekik, genç yaşına rağmen pek çok konuda bilgi sahibi olmuştur. Birçok ünlü isimle çalışan Tekik, sosyal medyaya olan ilgisinin zamanla daha da arttığını, önlenemez bir ilgisinin bulunduğunu ifade etmektedir. Bu sayede çok önemli çalışmalar yapacak gücü kendisinde bulduğunu belirten sosyal medya uzmanı, çok önemli hedefleri olduğunu da sözlerine ekledi.

Serdar Tekik Kariyer Hayatı

2001 yılında doğan ve genç yaşına rağmen sosyal medya alanında önemli çalışmalar gerçekleştiren Serdar Tekik, halihazırda sosyal medya uzmanı olarak çalışmaktadır. Çok geniş bir alan olan sosyal medya konusunda çeşitli dallarda eğitimler alan Tekik; Kurumsal Kimlik Oluşturma, Kriz Yönetimi, İçerik Üretme gibi konularda hizmet vermektedir. Pek çok alanda başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Tekik, farklı alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Sosyal medyaya olan ilgisinde artış meydana geldiğini belirtmekte ve bu ilginin, kendisini daha da geliştirmesi için önemli bir dayanak noktası olduğunu ifade etmektedir. Birçok ünlü isimle çalıştığını sözlerine ekleyen Serdar Tekik, bulunduğu sektörden gayet memnun olduğunun vurgusunu yapmaktadır. Sosyal medyanın gelişme gösteren bir alan olduğunu belirten Tekik, dünya çapında global bir ajans açmak istediğini de sözlerine ekledi. Bu sayede Türkiye’yi uluslararası anlamda temsil edebileceğini sözlerine ekleyen Tekik, halihazırda kendisini geliştirdiğini de belirtti.