Trabzon Sosyal Güvenlik Kurumu, bahçeli kayıtlı kargir evi ihaleyle satacak. Satılacak bahçeli kargir ev vasfındaki taşınmazın 122 metre kare olduğu ve muammen bedelin 2 milyon TL olduğu kaydedildi.

Trabzon Sosyal Güvenlik Kurumu, tam hissesine sahip olduğu 122 metre karelik kargir ev vasfındaki taşınmazını ihaleyle satışa çıkarıyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Bayraktar: "Rize açıklarında petrol arama programımızda var” Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Bayraktar: "Rize açıklarında petrol arama programımızda var”

Uygulama İmar Planına göre bitişik nizam 3 kat, kask; 1.20 imar şartlarının bulunduğu parselin, yaklaşık olarak güney yönden 33 metre karesinin terkinin olduğu tespit edildi.

Topografik olarak eğimsiz bir arazi yapısına sahip olduğu belirtilen parselin Ortahisar İlçesi 1 Nolu Erdoğdu mahallesinde bulunduğu kaydedildi.

Taşınmazın mahalinde yapılan incelemeler neticesinde parsel üzerinde atıl vaziyette, inşaat ömrünü tamamlamış yaklaşık 40 metre kare zemin katı olan yapının bulunduğu belirtildi.

Taşınmazın 1. Satışının 5 Aralık 2023 tarihinde saat 10:00 ile 10:10 arasında Trabzon Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Karadeniz Sosyal Güvenlik Merkezi bodrum kat Korferans Salonunda açık artırma suretiyle yapılacağı ancak artırımın istenilen bedeli bulmazsa, ikinci ihalenin de 12 Aralık 2023 tarihinde saat 10:10 ile 10:10 arasında aynı yerde yapılacağı belirtildi.

Editör: Serkan Kılınç