Shout, 2018’de faaliyete başlayan bir markadır. Marka yolculuğuna Bornova’da kurulan bir tekstil atölyesi ile başlayarak kurulan shout.com ile tüm Türkiye’ye açılmıştır. Markanın ürünlerinde uzak doğu esintileri olan çeşitli tasarımlar bulunmaktadır. Bu tasarımlar, ürünler üzerine baskılanarak kullanıma sunulmaktadır. Y ve X kuşağının zevkine hitap ederek kullanıcılarına rahat, şık ve spor bir tarz sunmaktadır.

Oversize Hoodie Modelleri

Normalden daha geniş kalıplarda üretilen ürünlere oversize denmektedir. Oversize Hoodie ürünleri ev rahatlığı ile sokak modasını birleştirerek havalı ve şık kombin oluşturmaya imkan sağlayan modellerdir. Shout, oversize hoodie ürünlerinde çeşitli renk, desen ve stil imkanları ile oldukça fazla ürün çeşidi sunmaktadır.

Oversize hoodie ürünleri alırken şu durumlara dikkat edilmelidir:

  • Oversize hoodie ürünleri, standart beden ölçülerine göre daha geniş kalıplarda üretilmektedir. Bu nedenle, oversize hoodie modelleri alınırken normal bedenden büyük bir bedende ürün alınmamalıdır.
  • Malzeme kalitesi, renk ve desen seçeneklerine dikkat edilerek tercih yapılmalıdır.
  • Mevsimsel kullanım için alınan ürünlerde kalınlık ve kumaş dokusuna dikkat edilmelidir. 

modelleri; sunduğu rahatlık, şıklık, geniş ürün seçenekleri ile her türlü beklentiyi karşılamaktadır. Bundan dolayı pek çok insan bu modelleri tercih etmektedir. Sahip olduğu çeşitli renkler ve tasarımlar gibi çeşitli özellikleri de tercih edilmesinde etkendir. Bu özellikler şu şekilde ifade edilebilir:

  • Ürünlerde yüksek kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır.
  • Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların her türlü kullanımına uygun ürünler sunmaktadır.
  • Her türlü renk ve desen, modellerde bir araya getirilerek üretilmektedir.
  • Oversize yapısı ile kullanıcılarına hareket rahatlığı sunmaktadır.

Oversize T-Shirt Modelleri

Oversize t-shirtler, sahip olduğu salaş ve şık görünüm ile kullanıcının rahat ve estetik görünüme sahip kombinler yapmasını sağlayan ürünlerdir. Oversize T-shirtler oldukça fazla renk seçeneğine ve çeşitli desenlere sahiptir. Bu durum en geniş ürün skalasına sahip olan ürünlerden bir tanesi olmasını sağlamaktadır. 

Olay Kredi : Hızlı ve Kolay Kredi İmkânları Olay Kredi : Hızlı ve Kolay Kredi İmkânları

Shout, oversize t-shirt tasarımlarında yüksek kaliteli kumaşlar kullanarak üretim gerçekleştirmektedir. Ürünlerde renk seçimi, tasarım süreci dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Shout oversize t-shirtler, sahip oldukları kalite ve şıklık ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.