ANF Grup İnşaat Merkezi’nde yapılan forma sponsorluğu imza töreninde ANF Grup Genel Müdürü Murat Uğur Sağlam ve Kulüp Başkanı Selahattin Baba hazır bulundu. 

ANF Grup Genel Müdürü Murat Uğur Sağlam, “Biz ANF Grup olarak sporun her zaman yanındayız. Geçen yıl kurulmasına rağmen BAL Liginde şampiyon olarak ilimizi gururlandıran ve şu anda Kadınlar 2. Lig’inde mücadele eden Bordo Mavi 61 Spor kulübü aldığı başarılarla göğsümüzü kabarttı.  Trabzon’da Trabzonsporumuz bizim üst kimliğimiz. Bunun yanında salon sporları da önem arzediyor. Bunun için salon sporlarını da desteklemek gerekiyor. Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımına da salon sporlarında aldıkları başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Başkanı Selahattin Baba ise, “ANF Grup İnşaat kulübümüze her zaman destek oldu. Şimdi ise forma sponsorumuz olarak bizleri mutlu etti. Takımımız namağlup olarak grupta oynadığı 10 maçını da kazandı. Bu başarıyı hep birlikte aldık. ANF Grup İnşaat’a ve bunun nezninde Genel Müdür Murat Uğur Sağlam Bey’e takımımıza vermiş oldukları destekler için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Karşılıklı imzalar atıldıktan sonra Kulüp Başkanı Selahattin Baba hafta sonu oynayacakları 52 Çamlıkspor maçına tüm ANF Grup İnşaat ailesini davet etti.

anf2anf-1

anf3