Dünyada milyonlar insanın aktif olarak kullanmış olduğu Tiktok sadece sosyalleşme ortamı değil aynı zamanda kullanıcıların para kazanabildiği popüler bir uygulamadır. Belli sayıda takipçi ve izlenmeye sahip olan kullanıcılar içerik oluşturucu fonundan para alabilirler. Bunun yanı sıra canlı yayın açarak para kazanan birçok fenomen hesapta bulunur. Canlı yayın açabilmek için bazı şartlar mevcuttur. Bunlar:

  • Canlı yayın açacak kişinin 1 yaşından büyük olması
  • Hesabın açılmasının üzerinden minimum 30 gün geçmesi
  • En az 1000 takipçi sayısına ulaşılmış olması

Tiktok canlı yayın açan kullanıcılarına takipçilerinin göndermiş olduğu hediyeler üzerinden para kazanma imkanı sağlar. Yapılan yorumların çok olması etkileşiminizi artıracağından hesabınızın ön plana çıkmasını ve daha fazla takipçi sayısına ulaşmanızı sağlayacaktır. Tiktok paylaşım, izlenme, yorum ve Tiktok beğeni satın al ucuz paketlerine gerçek kullanıcılar ile Popigram.com adresinden ulaşabilir kolayca satın alarak etkileşiminizi ve popülerliğinizi artırabilirsiniz.

Marketlerde yeni dönem başlıyor! Raflarda bu ürünler artık satılmayacak Marketlerde yeni dönem başlıyor! Raflarda bu ürünler artık satılmayacak

Tiktokta Kaç Binden Sonra Para Kazanılır?

Tiktok canlı yayın açtığınızda takipçilerinizin hediyeleri üzerinden para kazanmanıza olanak sağlar. Canlı yayın açmak için minimum 1000 takipçi sayısına ulaşmış olmanız şarttır. Yeterli takipçi ve Tiktok Türk beğeni satın al paketlerini Popigram.com’da inceleyebilir bütçenize uygun olanı seçerek güvenle satın alabilirsiniz. Tiktok yorumlarınız ve diğer etkileşimleriniz yüksek olursa hızla fenomen bir hesaba sahip olabilirsiniz. Tiktok’ta yapılan şarkı tanıtımları ve reklamlar aracılığı ile fenomen hesaplar yüksek miktarda paralar kazanabilmektedir.

TikTok Para Veriyor Mu?

Sponsorluk ve şarkı tanıtımları ile Tiktok uygulamasında en fazla para kazandıran seçeneklerdir. Canlı yayın açarak hediye bağışı kabul ederek de para kazanabilmek mümkün. Ancak tanıtım ve sponsorluk anlaşmalarının getirisi Tiktok hesabınızın popülerliğine bağlı olarak 5 bin dolar ile 8 bin dolar arasında değişebilmektedir.

TikTok Parasını Nasıl Alabilirim?

Canlı yayın hediyelerinizin toplam değeri 30 dolara ulaştığında para çekme işlemi yapabilirsiniz. Kullanıcılar ayarlar sekmesinden bakiye işlemlerine giriş yaparak belirledikleri banka hesapları aracılığı ile para çekme işlemini gerçekleştirebilir. Canlı yayın açmak ve etkileşimlerinizi artırmak için Popigram.com adresinden takipçi, izlenme ve Tiktok beğeni satın al paketlerine Tiktok paneli üzerinden ulaşabilir gerçek kullanıcılar ile hesabınızı fenomen hale getirebilirsiniz.