Depo ekipmanlarının olmazsa olmazları arasında yer alan forkliftler, insan gücünün yetersiz kaldığı durumlarda belli kapasiteye kadar taşıma, istifleme ve yükleme konusunda kullanılan araçlardır. Özellikle istifleme sektöründe firmaların iş kapasitesine uygun sayıda forklift bulundurması gerekmektedir. Bu kapasitenin altında kaldığı durumlarda ise forklift kiralama desteği alarak işlerin sürekliliğini sağlamak durumunda kalmaktadır. Hal böyle olunca güvenilir ve profesyonel forklift firması bulmak kaçınılmaz olacaktır.

Tim Forklift A.Ş. istifleme sektöründeki başarı ve tecrübesini 22 yıllık deneyimi ile kanıtlamış müşteri odaklı çalışan, forklift satış, forklift servisi- bakım ve revizyon hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda uzun dönem forklift kiralama ve 2. el forklift satış hizmetleri ile de forklift sektöründe geniş hizmet ağı sunmaktadır.

Kimi zaman proje ihtiyaçları dahilinde forklift satın almak yerine kiralamak, firmaların finansal bütçesini ağır bir yükten kurtarır. Böylesi durumlarda depo ekipmanı olarak ihtiyaç duyulacak Akülü forklift, LPG’li forklift ve Dizel forklift konusunda karar vererek Tim Forklift AŞ ile irtibata geçebilirsiniz. Uzun dönem forklift kiralama hizmeti ve deneyimli ekibi ile en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tim Forklift AŞ sektördeki yerini ve güvenilirliğini yılların vermiş olduğu tecrübe ve en önemlisi müşteri ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına borçludur. Rakiplerinin aksine, satmış olduğu ürünler için garanti vererek, satış sonrası sağlamış olduğu servis ve bakım hizmetleri ile de mükemmeli hedeflemektedir. Referanslarına baktığımızda çok sayıda müşteri portföyü ile her geçen gün servis ağını genişlettiğini görmekteyiz.

32 kişilik profesyonel ekibi ile Tuzla’da hizmet veren Tim Forklift AŞ Türkiye’nin her yerine servis imkanı sağlaması ile kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Yedek parça konusunda sorunsuz hizmet verirken, kalite güvencesi ile kendini sektörde ispatlamış bir firmadır.

Sağlamış olduğu her hizmet ile profesyonelliği esas alan firma, forklift satış, kiralama, yedek parça ve servis konusunda istifleme sektörünün büyük bir açığını kapatmaktadır. Gerçek yeteneklere sahip forklift modelleri ile her depoya uygun çözüm sağlamaktadır.

İstifleme ve ağır malzemelerin taşınması konusunda ihtiyaç duyulan forkliftler, markalarına göre dünyada en çok tercih edilen sanayi makineleridir. Bir forkliftin işlevselliği kadar, hangi marka olduğu da büyük önem taşır. Can ve mal güvenliği açısından tüm firmaların kaliteli ve güvenli markayı tercih etmelerinin nedeni de budur.

Kullanım amacı ağır yüklerin kaldırılması olan forkliftlerin, uzun yıllar kullanılması ve güvenli taşımacılık yapması adına, satış sonrası sağlanan destek de çok önemlidir. Tim Forklift AŞ. Bu konuda kusursuz hizmet sağlamaktadır.

Geçmişten bugüne kalitesi ile gerek ülkemizde gerekse dünyada kendisini kanıtlamış olan Mitsubishi Forklift ve Mutlu Akü satış bayisi olan Tim Forklift AŞ. kalitenin tesadüf olmadığını bu markalar ile de ispatlamaktadır.

Önemli depo ekipmanlarından olan forklift ihtiyaçlarında finansal kaynaklarınızı doğru kullanmak adına, uzun soluklu kullanım sağlayacak kalitenin öncüsü olan markalar ile çalışmak en doğru tercih olacaktır. Bu konuda projenizin ihtiyacına göre ister forklift satın alma, isterseniz de forklift kiralama konusunda hizmet alabilirsiniz.

Tim Forklift AŞ. kalitesi sadece müşteri memnuniyeti ile kalmayıp, aynı zamanda yapılan detaylı denetimler ile de IAS Akreditasyon Kurumu tarafından onaylanmıştır. Yapılan titiz incelemelerin ardından uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO 9001/2015 ve ISO 45001/2018 SQR belgesini almaya hak kazanmıştır.

Forklift ihtiyaçlarına çözüm odaklı bakan firma, müşteri odaklı çalışmaları ile satış sonrası sağladığı desteklerle de göz doldurmaktadır. Garanti kapsamında olan tüm ürünlerinde satış sonrası Türkiye’nin her bölgesinde servis imkanı sağlamaktadır. Depo ve istifleme konusunda aktif kullanılan forkliftlerin can güvenliği açısından önemini savunan firma, bu konuda her türlü tedbiri almayı ve destek sağlamayı da ihmal etmiyor.

Kalite ve çalışma disiplinleri açısından önemli olan forklift markaları tercih edilirken titiz davranılmalıdır. Forkliftin performansı ve işlevselliği açısından tüm özellikleri ve servis ağı gözden geçirilmelidir. Tim Forklift AŞ bu konuda sağladığı kalite güvencesi ve marka satış bayiliği ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Siz işinizin sürekliliğini sağlarken ekipman konusundaki her türlü ihtiyacınızı Türkiye’nin her bölgesinden temin etmenize olanak sağlamaktadır.

Türkiye genelinde hizmet veren firma, pek çok depo ve istifleme sektörü ile forklift desteği konusunda çalışmalar gerçekleştirmiştir. Sezonluk iş yapan firmalar ya da yoğun çalışma şartları nedeni ile forklift desteğine ihtiyaç duyan firmalar için sağladığı kiralık forklift hizmeti de vermektedir. Projeniz dahilinde zaman sınırlaması olmaksızın, uzun dönem forklift kiralama konusunda Tim Forklift AŞ’den hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’nin her bölgesine forklift servisi ve kiralama hizmeti veren firma, sektörde 22 yıllık tecrübesi ile kaliteli hizmetin ilk adresi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Geniş kadrosu ile ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümü sunarak  müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Söz konusu kalite ve güvenilirlik olduğunda kurumsal hizmet talebi olan firmaların ilk tercihi olarak forklift kiralama sektöründe en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Dönemsel taleplere en iyi çözümü sunmak adına kiralanmak istenen forklift konusunda detaylı analizi  yaparak, en uygun seçeneği sunmaktadır. Kiralamak istediğiniz forkliftin nerede kullanılacağı, kaç adet olacağı ve süresine bakmadan uzmanlar eşliğinde değerlendirme yapılmaktadır. Müşterilerin iş yükünü hafifletmek adına uzman tavsiyeleri ve rehberliği ile sipariş öncesi ve sonrasında en iyi hizmet garantisi sunmaktadırlar. Böylece her firma için en yoğun iş temposu olsa dahi forklift kiralama konusunda tam destek vermektedirler Tim forklift Mitsubishi forklift’İn yetkili satış bayisidir.

Sizler de forklift konusunda satın alma, kiralama ya da bakım-servis gibi ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda güvenli ve kusursuz hizmet için Tim Forklift AŞ ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.