Optifabrik Gözlük Sanayi tarafından Türkiye’de üretilen Toms Teddy gözlükleri hem güneş hem de optik modelleri ile göz doldurdu. Türkiye’de 1500 optik mağaza tarafından satılan, aynı zamanda 15’den fazla ülkeye ihracatı gerçekleştirilmekte olan Türk gözlük markası, metal parçalı ve taşlı modelleri ile dikkat çekti. Güneş gözlük modellerinin modern çizgisi, optik gözlük çerçevelerinde yerini klasik yaşam tarzına bıraktığı görüldü. 

Yönetim kurulu üyesi Mert Yüncü, ‘’Yüz ifademizi en çok belirleyen hatlar burun ve elmacık kemikleridir. Gözlerimizi gözlükle kapattığımız için doğru gözlük seçimi önemlidir çünkü aynı zamanda ifademizi yansıtmaktadır’’ dedi. Yüz şekillerine göre doğru gözlük seçiminin bulunulması gerektiğinin altını çizen Yüncü, her tarza uygun modeller ürettiklerini dile getirdi.

Üretim tesisi Balıkesir Ayvalık’ta bulunan Optifabrik, herkesi Silmo İstanbul Fuarındaki standına da beklediğini belirtti.

Güneş gözlüğü modellerini incelemek ve satın almak için https://www.tomsteddy.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Toptan güneş gözlüğü satın almak ve üretim aşamalarını incelemek için https://www.optifabrik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.