Belediye Başkan adayı Kurt, toplum kesimleriyle, gençlerle, kadınlarla, şöförlerle, muhtarlarla, esnaflarla, eski meclis üyeleri ve muhtarlarla, dernek başkanı ve kanaat önderleriyle buluşmalarımızdan sonra bugünde üniversite öğrencileriyle bir araya geldik. Belediyeden, Tonya'dan beklentilerini dinledik. Yapıcı eleştirilerini aldık dedi.

BİZİM VEYSEL’DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

Ortahisar’da tartışmalara neden olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Filistin pankartı ile ilgili flaş gelişme! Ortahisar’da tartışmalara neden olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Filistin pankartı ile ilgili flaş gelişme!

Diyaloğu kesmeme, bir ve beraber olmaya söz verdiklerini dile getiren Belediye Başkan adayı Veysel Kurt: “Gençlik ve Spor Bakanlığı paydaşlığında, hem eğitim, hem kültür, hem eğlence içerikli "Genç Kahve" projemizi anlattık. Yarı olimpik yüzme havuzu, bireysel spor alanları içerikli "Gençlik Merkezi" projemizi anlattık. Yaşlı ve Hasta Bakım Bölümlerinin "İstihdam Önceliği" konusunda siyasi destek sözü verdik. Geç saat ulaşımlarında yaşanan sorunu çözeceğiz dedik. Özellikle bakım alanında, yurt dışı istihdam fırsatlarını kaçırmamak için "Dil Kursu" açacağız dedik. Memleket özlemlerini giderici piknik ve programlar düzenleyeceğiz dedik. Elbette ki, ben başkan olsam böyle yapmazdım diyerek, "Yurt ve Derslik Sorunu"nu çözeceğimizi söyledik. Unutmadan, bir de 31 Mart günü Cumhuriyet meydanında buluşmak üzere sözleştik.” Şeklinde konuştu.