İphone 15 tanıtıldı! Fiyatı belli oldu, bomba özellikler! İphone 15 tanıtıldı! Fiyatı belli oldu, bomba özellikler!

Selçuk Bayraktar Bilim Merkezi açılışında konuşma gerçekleştirdi. 

T3 Vakfı ve TEKNOFEST Başkanı Selçuk Bayraktar, 
“Özdemir Bayraktar, hayatını ülkemizin tam bağımsız yarınları için, milli SİHA’larımıza ve 20 yıla varan mücadelemizin sembolü olan mile teknoloji hamlemize vakfetti. Bizim için fabrikada yaşattı, son nefesine kadar sancağı bırakmadı. Bayraktar SİHA’ları geliştirdiğimiz yerden ayrılmadı. 

Ne diyor şair: Tohum saç bitmezse toprak utansın. 
Hayatını vakfettiği Karadeniz’in engin ve hırçın suları gibi kendini yırtarcasına verdiği mücadelenin tohumları bugün yeşeriyor. Özdemir Bayraktar Bilim Merkezinin bizler için manevi değeri çok büyük.
Baba toprağımızda şehit kanıyla sulanmış, haksızlığa, adaletsizliğe, zulme karşı dimdik, dosdoğru duranların toprağında yeşermiş bir eser. 
Bu merkez, insanlığı, karanlıktan aydınlığa çıkaracak bilim insanları ve teknolojilerin yetişmesine katkıda bulunacak. 
Trabzon Bilim Merkezi teknolojiden, astronomi, havacılığa, doğa bilimlerinden, matematiğe geniş bir yelpazede atölyeler sunacak. 
Bu atölyelerde çocuklarımız deney yaparak, sorgulayarak ve severek doğa kanunlarını keşfetmenin tadını çıkaracak. 
İşgal altındaki Gazze ve Filistin’de yaşanan acılar bizleri derinden yaralıyor üzüyor. Dünya düzeninin oluşturanlar, hukukun ihlal edilmesine göz yumuyor zalimden taraf oluyor. 
Bizler, bu acılar karşısında 2 yüzlü ve riyakar davranın batının yaptığı gibi duyarsız kalamayız. Sonuna kadar Filistinli mazlum kardeşlerimizin yanında durmaya devam edeceğiz. 
20 senelik mili SİHA mücadelemizde kendi sınıfında dünyanın en iyileri olan SİHA’ları geliştirmeyi başardık. 
TEKNOFEST, dünya rekorlarını kırdı. 2023’te tam 1 milyonu aşkın genç teknoloji yarışmalarımıza başvurdu. 6 yılda 10 milyon ziyaretçi TEKNOFEST’lere katıldı”