61SAAT HABER SERVİSİ - Trabzon'un en büyük Alışveriş merkezi olan Forum AVM'de yeni inşaat alanının ilgili izinler alınmadan bir firmaya kullandırılması Trabzon'da tepkilere neden olmuş, meclis üyeleri ve siyasiler Forum AVM'nin kanun dinlemeden kendi bildiğini okuduğu yönünde açıklamalarda bulunmuştu. Yapılan açıklamalarda, Trabzon Büyükşehir Belediyesi göreve davet etmişti. 

Gelen tepki, bilgi ve görseller üzerine Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından Forum AVM'de yapılan inceleme sonucunda İnşaat ve Projede bir aykırılık tespit edilmediği ancak AVM içindeki bir markanın, henüz ilgili prosedür, izin ve işlemler tamamlanmadan yeni inşaat alanını kendi kullanım alanı içersine almasından ötürü yasal işlem başlatıldığı kaydedildi. 

 idare tarafından Forum AVM yönetimine 15 Günlük süre tanınacağı, aykırılığın giderilmemesi halinde kullanılan alanın kullanıma kapatılması ve idari para cezası uygulanacağı ifade edildi. 

Trabzon'da düğün konvoyundan tabancayla ateş eden kişi hakkında işlem başlatıldı! Trabzon'da düğün konvoyundan tabancayla ateş eden kişi hakkında işlem başlatıldı!

AVM yönetiminin yapılan uyarı sonrası yasaya aykırı olarak izinsiz kullandirdiği alanı boşaltacağını taahhüt  ettiği öğrenildi.

İYİ Parti’den sert açıklama! Forum AVM’de imara aykırı hareket! Gözler Büyükşehir’de! İYİ Parti’den sert açıklama! Forum AVM’de imara aykırı hareket! Gözler Büyükşehir’de!