61SAAT HABER SERVİSİ - Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nde bir Daire Başkanlığında daha değişiklik yaşandı. Bilgi İşlem Daire Başkanı Mesut Aydoğan T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndaki göreve atanması sonrasında yerine gelen isim belli oldu.

Trabzon'da Belediye Başkanından Festivale sert tepki! Trabzon'da Belediye Başkanından Festivale sert tepki!

Edinilen bilgiye göre Trabzon Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Yeni Daire Başkanlığına Eray Kömürcüoğlu atandı. İstanbul Büyükçekmece Belediyesinden Trabzon’a gelen Kömürcüoğlu, evli ve 1 çocuk babası. 

Ekran Resmi 2024 06 11 17.08.44

Eray Kömürcüoğlu kimdir? 

1991 yılında Sürmene’de doğdu. İlk ve ortaokul eğitimini Sürmene’de, Lise eğitimini Of’ta tamamladı.

2015 Yılında İstanbul Arel Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 Burslu), 2017 Yılında İşletme Yönetimi (%100 Burslu) yüksek lisans programından mezun oldu. Yönetim ve Organizasyon (%100 Burslu) alanında doktora programına devam etmektedir.

İstanbul Arel Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı, Senato Üyeliği, Türkiye Öğrenci Konseyi Karadeniz Bölge Sorumlusu ve Arel Üniversitesi Mezunları Derneği Başkanlığı görevinde bulundu.

Aynı zamanda Yerel Yönetimlerde Türkiye’nin Modernleşmesi ve Stratejik Planlama, Kamu Kurumları Yönetiminde Liderlik ve Kriz Yönetimi isimli uluslararası dergilerde akademik yayınları bulunmaktadır.

2018-2021 Yıllarında Vakıf üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak Elektrik Devreleri, Organizasyon ve Sorumluluklar, Kişilerarası İletişim, Eleştirel Düşünme Yaratıcılık ve Girişimcilik dersleri vermiştir.

2021-2024 yılları arasında Adalet Bakanlığında bilişim suçları ve elektrik-elektronik dosyalarına ilişkin kamu hukuku yargılamalarında yeminli uzman bilirkişi olarak görev yapıp, sayısı 400’e yakın kamu hukuku davasına katılmıştır.

2015-2024 yılları arasında Büyükçekmece Belediyesi’nde sırasıyla Kontrolör, Şef, Müdür ve Koordinatör unvanlarıyla görev yapmıştır.

Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Editör: Serkan Kılınç