CHP Gençlik Örgütleri Genel Saymanı Mustafa Erdi Çakır, 28 Dönem Milletvekilliği Seçimi için Trabzon’dan milletvekili aday adayı oldu. 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, İlçe Başkanları ile bir araya geldi! AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, İlçe Başkanları ile bir araya geldi!

CHP Trabzon Milletvekili aday adayı olan Çakır, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 18 ilçede çalışmalar yapan, ilçe teşkilatlarını ziyaret eden, vatandaş ve esnaflarla buluşan Çakır’a özellikle gençler büyük bir sürpriz yaptı. 
Gittiği her ilçenin girişinde gençler tarafından meşalelerle karşılanan Çakır, oluşan bu ilgiye teşekkür ederek karşılık verdi. 

VATANDAŞLAR, PARTİNİN GENÇLEŞMESİNİ İSTİYOR
İlçelerde genç kalabalıklar tarafından karşılandığına dikkat çeken Çakır, “Gittiğimiz ilçelerde, özellikle de doğu ilçelerinde çok ciddi kalabalıklar ve genç kitlelerle karşılandım. Vatandaşlarımızdan, “Patinin gençleşmesi gerektiği yönünde tepkiler” aldım. Örgütün içinden geldiğim için, emek verdiğim için, ilçelerdeki sağ olsun hem vatandaşlarımız hem de partililerimiz bizleri tanıdı ve desteklerini ilettiler” dedi. 

4-61

ADAY ADAYLIĞI DOĞU İLÇELERİNDE BÜYÜK HEYECAN OLUŞTURDU
Kendisi de aynı zamanda Oflu olan Çakır’ın adaylığı özellikle Doğu İlçelerinde büyük heyecan yarattı. Çakır, “Of, Çaykara, Dernekpazarı ve Hayrat özelinde yıllarca CHP aday çıkarmadığı için, aday adaylığımız o bölgede heyecan uyandırdı. 
Esnaf gezilerimizde de, vatandaşlarımız genç bir aday adayını görünce daha samimi davranıyorlar. Sevgilerini, tepkilerini daha rahat bir şekilde veriyorlar. Bizde bu samimiyetten dolayı mutlu oluyoruz” diye konuştu. 

Çakır, Trabzon’un ilçelerinde seçim ziyaretlerine devam edecek.

2-781-72

3-79