61SAAT HABER SERVİSİ - Edinilen bilgiye göre Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan çalışmalarda, adli makamlardan alınan arama kararına istinaden Ü.G. isimli şahsın bulunduğu ikamette arama yapıldı.
Yapılan aramada 1 adet ruhsatsız tabanca 1 adet kurusıkı tabanca ve 46 adet fişek ele geçirildi.

Motosikletli Polis Timlerince yapılan çalışmalarda ise adli makamlardan alınan arama kararına istinaden O.A., D.Ö., A.K.İ., H.B. ve Y.E.B. isimli şahısların bulunduğu araç içerisinde ve üzerinde arama yapıldı.
Yapılan aramada 19,63 gram Skunk maddesi ile 1 adet ruhsatsız tabanca, tabanca ait şarjör ve 2 adet fişek ele geçirildi.

bfed0a7a-553f-46ec-be92-630f57178967

Yomra İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda da Basit yaralama suçundan hakkında arama kararı bulunan S.S. yakalandı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda adli makamlardan alınan arama kararına istinaden M.U. ve M.K. isimli şahısların bulunduğu araç içerisinde ve üzerinde yapılan aramada bir miktar kubar esrar, bir miktar Metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı bir diğer çalışmarda ilk olarak adli makamlardan alınan arama kararına istinaden  B.Ö. ve K.D. isimli şahıslardan bir miktar Metamfetamin maddesi ele geçirildi.

M.A. isimli şahıstan ise 10.46 gram Skunk Esrar ele geçirildi.