Show TV’de yayımlanan ve Aslı Hünel’in sunduğu Gelin Evi programına geçtiğimiz günlerde katılan fenomen gelin Hanife Gürdal programda dolandırıcılık hikayesini anlattı.

2019 yılında Kemal Ayvaz ile hayatını birleştirerek Trabzon’da yaşamını sürdüren fenomen gelin Hanife, eşinin bir kadınla tanıştığını ve kadının kendisini birçok alanda çalışan menajer olarak tanıttığını belirterek kadının eşine bir iş vaadiyle kar payı vereceğini iddia ederek eşi Kemal’in dolandırıcı kadına 1 milyon TL para verdiğini ancak kadın tarafından dolandırıldıklarını iddia etti.

Dolandırıldıklarını anlayan Hanife ve Kemal çifti, kendilerini mağdur eden kadının bu paralarla farklı estetik operasyonlar yaptığını belirtti.

61saat olarak edindiğimiz bilgiye göre; mağdur Hanife ve Kemal çiftini dolandıran kadının geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Trabzon’da bir kadının, dizi film setlerine drone kiralama veya satışa aracılık vaadiyle bir çok vatandaştan para toplayan G.B. olduğu öğrenildi.

İddialara göre, Trabzon’da G.B. adlı kadının, vatandaşlardan drone kiralama veya drone satışına aracılık vaadiyle para topladığı ileri sürüldü. Vatandaşlar adına drone aldığını iddia eden kadın, bu droneleri film dizi veya film setlerine kiraya vererek, ayrıca da satışlara aracılık ederek kar payı dağıtıcağını iddia etti. Ancak vatandaşlar son günlerde kar payı ödemesi yapılmaması üzerine dolandırıldıklarını düşünerek adli makamlara başvurdu. G.B. adlı kadından şikayetçi olan vatandaşlar, dolandırıldıklarını ileri sürdü. Konuyla ilgili çok sayıda vatandaşın şikayeti sonrasında G.B. hakkında soruşturma başlatıldı. Bu mağdurlar arasında Hanife ve Kemal çiftinin de olduğu öğrenildi.