Üniversitemizin yaşadığı problemlere çözüm arayışında olan Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile bir araya gelerek KTÜ ile ilgili yaşanan sorunları ve taleplerini aktardı.

Trabzon TÜRKAV Başkanı Kenan Kuru hayvanlara şiddete tepki gösterdi! Trabzon TÜRKAV Başkanı Kenan Kuru hayvanlara şiddete tepki gösterdi!

TBMM AÇILIŞI ÖNCESİ HEYET ANKARA'YA GİTTİ

Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Trabzon’da saha çalışmalarını tamamlayarak TBMM açılışı öncesi Ankara’ya dönen milletvekillerinin bulunduğu heyette yer aldı.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Murat Zorluoğlu ve Trabzon Milletvekilleri ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulunan Rektör Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, KTÜ’nün mevcut durumunu, problemlerini ve gereksinimlerini yetkililere anlattı ve bu sorunların çözümü için taleplerini bildirdi.

4e5e5439-0795-498f-b1ae-e98b3a286af3

Sosyal medyada gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında paylaşımında bulunan KTÜ Rektörü Prof. Dr. Çuvalcı, kabulü ve konukseverliği için Hazine ve Maliye Bakanı Bakanı Nurettin Nebati’ye teşekkür etti.

Yayınladığı mesajında, Üniversitemizin her türlü probleminin çözümünde desteğini esirgemeyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da teşekkürlerini iletti.