Giray Kaçar'ın "Teofilo'yu dolaba kilitlediler" iddialarına Burak Yılmaz'dan yanıt! Giray Kaçar'ın "Teofilo'yu dolaba kilitlediler" iddialarına Burak Yılmaz'dan yanıt!

61SAAT SPOR SERVİSİ

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada, 'Futbol A Takımımızın Forma – Kol sponsoru MEKAP, Avrupa Kupası ve Ziraat Türkiye Kupası’ndaki reklam – görünürlük haklarından kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda feragat etmişlerdir. Bu duyarlı davranışlarından dolayı şehrimizin markası MEKAP’a ve değerli yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarız' ifadelerine yer verildi.

MEKAP'tan yapılan açıklamada ise, ''Trabzonspor ile imzaladığımız sponsorluk sözleşmesine göre, parçası olmaktan onur duyduğumuz formadaki yerimizden, Avrupa ve Ziraat Türkiye Kupası maçları için, Trabzonspor’umuzun menfaatleri doğrultusunda feragat ediyoruz. Şehrin Takımı Şehrin Markası'' açıklamasında bulundu. 

Öte yandan MEKAP'ın yerine Safiport markasının yer alacağı bildirildi. Trabzonspor anlaşmayı, 'Kulübümüz ile Türkiyenin en büyük limanlarından Safiport (Safi Derince Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş) arasında çeşitli reklam ve sponsorluk haklarını kapsayan bir iş birliği yapılması hususunda anlaşmaya varılmıştır'' açıklamasıyla duyurmuştu.