61SAAT HABER SERVİSİ

Trabzon Meydan’da bugün silah sesi yükseldi.. Maraş Caddesi ile Uzunsokak'ı bir birine bağlayan arada bulunan bir iş yerinde bir kişi silahla yaralandı. Yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı. Oolayda yaralanan iş yeri sahibi N.Y.'nin tedavi altında bulunduğu hastanede hayatını kaybettiği belirtildi. 

Edinilen bilgiye göre olay bugün saat 17:30 sıralarında Trabzon’un Ortahisar İlçesi Kahramanmaraş Caddesi civarında meydana geldi. 

Kahramanmaraş Caddesi ile Uzunsokak’ı bir birine bağlayan arada, bulunan  bir iş yerine gelen şahıs, dükkan sahibine henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü silahla ateş etti. 

Açılan ateş sonucu N.Y. isimli esnaf kasık ve göğüs bölgesinden yaralandı. 

Çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil ihbar hattına bildirdi.

ÇEVRESİNDE SEVİLEN BİR KİŞİ... 
Yaralanan şahıs ilk yardım ekiplerinin müdahalesi sonrasında ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Yaşanan olay ise çevre esnafta da şaşkınlık yarattı. Dükkan sahibinin çevresinde sevilen bir kişi olduğu ve bu tarz bir olayı yaşamasınının şaşkanlığını yaşadıklarını kaydetti. 

TESLİM OLDU... İLK SÖZLERİ! 

Olayı gerçekleştiren kişinin ise polise teslim olduğu da gelen bilgiler arasında. Şahsın teslim oldukdan sonra polise, "Birşey hatırlamıyorum"' dediği de gelen iddialar arasında. 

HAYATINI KAYBETTİ

Milletvekili aday adayı Ferhat Aksoy, 'Millet İttifakı'ndan Cumhur İttifakı'na oy taşıyacağım' Milletvekili aday adayı Ferhat Aksoy, 'Millet İttifakı'ndan Cumhur İttifakı'na oy taşıyacağım'

Trabzon'da uğradığı silahlı saldırı sonucu hastanede tedavi altına alınan N.Y.'nin hayatını kaybettiği bildirildi. 

dqwe2-3