61SAAT HABER SERVİSİ - Trabzon Üniversitesinin gelişimi için aralarında  Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Milletvekili Adnan Gülnar,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Trabzon Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Hasan Karal’ın da bulunduğu heyet bir araya geldi.

Trabzon Üniversitesinin geleceği ile ilgili istişarenin yapıldığı toplantının ardından İl Başkanı Mumcu, bir paylaşım yaptı.  Sosyal medya hesabından toplantının fotoğraflarını paylaşan Mumcu, “Şehrimizin ikinci Devlet Üniversitesi, kısa zamanda büyük gelişme kateden Trabzon Üniversitemizin gelişimi için istişarelerde ve görüş alışverişlerinde bulunduk.

Enkazdan çıkarılırken kalbi durmuştu, hayata böyle döndü! Enkazdan çıkarılırken kalbi durmuştu, hayata böyle döndü!

Eğitim hiçbir zaman geri plana atılamaz. Bizler bu bilinç ile şehrimizde varlığını sürdüren üniversitelerimize her daim destek olacağız. Bu bilinç ile bizleri davet eden Rektörümüz Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu’ya ve akademik, idari personellerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

5-233-292-31