Trabzon Üniversitesi’ne bağlı tüm Meslek Yüksekokullarında eğitim-öğretimine devam eden öğrencilerin yoğun katılımıyla Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde gerçekleşen turnuva çekişmeli müsabakalara sahne oldu.

Türkiye Satranç Federasyonu Trabzon İl Temsilcisi Abdulkadir Haliloğlu ve ulusal satranç hakemiEmrah Akay ile il hakemi Bayram Zengin ve aday hakem Tahacan Çakır gözetiminde gerçekleşen 23 Aralık 2022 tarihindeki müsabakalar sonucunda, Trabzon Üniversitesi Turizm ve Otelcilik MYO Turizm İşletmeciliği Programı 2. Sınıf öğrencisi Burak Yıldız birinci, Vakfıkebir MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programı 2. Sınıf öğrencisi Fatih Özkanca ikinci, Vakfıkebir MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programı 2. Sınıf öğrencisi Levent Bardakçı ise üçüncü oldu.

Turnuva sonrası yüksekokul konferans salonunda yapılan ödül törenine, Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Vakfıkebir MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Tolga Ergün, Beşikdüzü MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Karoğlu, Türkiye Satranç Federasyonu Trabzon İl Temsilcisi Abdulkadir Haliloğlu, Ulusal hakem Emrah Akay, il hakemi Bayram Zengin, aday hakem Tahacan Çakır, merhum Mustafa Turupçu’nun ailesi, yüksekokul akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı. Turnuvada ilk üçe giren yarışmacılara ödül ve madalyaları katılımcılar tarafından takdim edildi.

Turnuvaya katılım gösteren tüm öğrencilere ise başarı belgesi verildi.

Vali Ustaoğlu'ndan Yomra Vakfı'na, 'Çalışmalarınıza destek olacağım' Vali Ustaoğlu'ndan Yomra Vakfı'na, 'Çalışmalarınıza destek olacağım'

Ekran Resmi 2022-12-26 11.47.09Ekran Resmi 2022-12-26 11.47.04Ekran Resmi 2022-12-26 11.47.00Ekran Resmi 2022-12-26 11.46.54