Gümüşhaneli başkan korkuttu! Trabzon'da hastaneye kaldırıldı Gümüşhaneli başkan korkuttu! Trabzon'da hastaneye kaldırıldı

Bünyesinde Nike, Puma, Skechers, Us Polo, Benetton gibi 60 farklı global markaları barındıran karadenizin en büyük anchor mağaza zincirine sahip Brandland ,Rubenis AVM’de 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde dev indirimler ile açılıyor.

Brandland genel müdürü Hasan Yılmaz bünyemize her geçen gün yeni dünya markaları ekliyor ve özellikle karadeniz halkını uygun fiyatlı marka ürünler ile buluşturuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rubenis Gayrimenkul’un ulusal çapta projelerini sektörde takip ediyorduk Trabzon’a yatırım yaptıklarında doğru adres olacağından hiç şüphemiz olmadı. Rubenis Gayrimenkul Genel Müdürü değerli dostum Emin Bey’e sizin aracılığınız ile tekrar teşekkürlerimi iletiyorum bize karşı olan tutumu ve diğer AVM’ler gibi ulusal zincirleri bizler gibi Trabzon tüccarlarına tercih etmeyeceğini vurgulamıştı.

BAŞARI EMEK İSTER

Toplamda 1278 m2 olan mağazamız A’dan Z’ye sıfırdan yapılmış olup zaman zaman 24 saat gayret ettiğimiz ve misafirlerimizin beğenisini kazanmasını arzu ettiğimiz çok güzel bir mağaza kazandırdığımızı düşünüyorum bölgemize ve bu sayede 46 vatandaşımızı yeni açılacak olan mağazamızda istihdam ettik. Allah’ın izniyle Trabzonumuza katma değer oluşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Ekran Resmi 2024-03-03 08.13.56