61SAAT HABER SERVİSİ - Düzenlenen geceye Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Sudan İçişleri Bakanlığı Emniyet Müşaviri Metin Alper ve Trabzon bileşenlerin yani sıra, eski Super Lig Hakemlerinden Hamza Mısır, Alican Lakot, Barış Şimşek ve cok sayıda hakem katıldı.

Gecenin açılış konusmasini yapan T.F.F.H.G.D Trabzon Sube Baskani Ali Sukru  Beldüz yaptı. 

Fransızlar Gigot’un ayrılış tarihini duyurdu! Fransızlar Gigot’un ayrılış tarihini duyurdu!

Trabzon Faal Futbol Hakemleri Derneği Başkanı Ali Şükrü Beldüz: Birlik beraberlik dayanışma gecemize geldiniz. Hakemliğin lokomotifi olan şehrimizde dayanışmayı arttırmak istiyoruz. Camiamıza hizmet etmiş bütün geçmişlerimizi anmak istiyorum. Futbol sezonun sona ermesiyle kısa sürede organize etmeye çalıştık. Eksiklerimizi gidererek telafi yoluna gideceğiz. 

MHK iyesi Sefer Altuntaş.:Hakemlerimizin aklına takılan konuları anlatmak isiyorum. zor bir sezonu az hata yaparak geride bıraktınız. Mhk başkanı sizlere selamlarını iletiyor. Klasman olacak mı olmayacak mı? TFF seçime gidiyor yeni bir MHK oluşacak ve klasmanı yeni MHK yapacak. Bizlerin yapmayacağına dair durumda yok. Çalışmalarınıza devam edin baskın bir imtihan olabilir. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, ‘Teceübeli ve genç hakem kadromuz var. Bu dayanışmayı kıymetli buluyorum. Sizlerinde iradesiyle Ortahisar da görev yapmıştık şimdi de Büyükşehire hizmet etme geyetinizdeyiz. Futbola hizmet eden hakemlerimiz gözlemlerimiz önemli bir kesmi oluşturuyor. Hakemlik camiasında Trabzon bölgesinin öne çıkması adına yapılan çalışmaları takip ediyorum. Camiamızın attığı adımlara ben de katkı sağlamayı telaki ediyorum. Kamuoyunda en çok tartışılan meslek de hakemlik. Kasıt yoksa yanılmak olabilir. Tartışılıyor bu camiaya dikkat etmemiz ve takip edip öne çıkarmamız lazım. Futbola katkı sağlayan hakemler ve gözlemcileri bundan sonraki çalışmalarında birlikte olacağız. Yeni sezonda görev alacak hakem arkadaşlarımıza yürekten başarılar diliyorum. 

Program daha sonra ödül töreniyle sona erdi.

H A K E M1H A K E M2H A K E M3H A K E M4H A K E M5H A K E M6H A K E M7H A K E M8H A K E M9H A K E M10H A K E M11H A K E M12H A K E M13H A K E M14H A K E M15H A K E M16H A K E M17H A K E M18

Editör: Serkan Kılınç