61SAAT HABER SERVİSİ -

Trabzon’da Jandarmanın Kimlik Kontrolü için durdurduğu araçta, narkotik köpeği dumanın araca tepki vermesi sonucu, uyuşturucu madde bulundu.

Edinilen bilgiye göre Trabzon’un Of İlçesi Eskipazar Mahallesi Rize - Trabzon Karayolu üzerinde Trabzon İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan yol kontrollerinde 37 yaşındaki S.A.’nın kullandığı araç durduruldu.

Araçta yapılan kimlik kontrolü esnasında ise arama faaliyetine katılan Jandarma Narkotik Dedöktir Köpeği Duman’ın araca tepki vermesi üzerine adli makamlardan alınan arama izniyle araçta arama yapıldı.

Araçta yapılan aramada 5 gram Kubar Esrar Maddesi ele geçirildi.

S.K. hakkında adli makamlardan alınan talimat üzerine ‘Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak’ suçundan adli işlem başlatıldı.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora’dan küçük balıkçıları sevindiren gelişme! AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora’dan küçük balıkçıları sevindiren gelişme!

Jandarma Komutanlığı operasyonların devam edeceğini belirtirken, “Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için “Huzurunuz, Mutluluğumuzdur” parolası ile çalışmalarımız artan bir azim ve kararlılıkla devam edecektir” ifadelerine yer verdi.