Trabzon Ortahisar Belediyesinin, yakın zamanda yaşamını yitiren Trabzonspor Onursal Başkanı M.Ali Yılmaz ile ilgili bir belgesel çekimine başladığı öğrenildi. Rahmetli başkan Yılmaz’ın siyaset ve başkanlık dönemlerinde ekip arkadaşlığı yaptığı isimlerle kısa çekimler yapılıyor. Yılmaz’ın görüntü ve fotoğraflarının da kullanılacağı belgeseli Belediye Kültür Şubesi hazırlıyor.

CHP İlçe Haluk Batmaz'dan, AK Parti İlçe Başkanı Çebi'ye yanıt! CHP İlçe Haluk Batmaz'dan, AK Parti İlçe Başkanı Çebi'ye yanıt!

Öte yandan Yılmaz’ın oğullarının önümüzdeki günlerde Trabzon’a gelip, Karadeniz Gazetesi ile ilgili gelecek planlaması da yapacağı belirtildi. Bu arada, Trabzonspor kulübüne de Onursal Başkanın vefatı ile taziye ziyaretleri de yapılıyor. Son ziyareti, Vali Aziz Yıldırım’ın başkanlığında üst düzey bürokratları yaptı. , Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Mustafa Erdem,Sahil güvenlik Komutanı Binbaşı Aytaç Bayırlı , As Başkan Zeyyat Kafkas’a, taziyelerini belirttiler.

Editör: Serkan Kılınç