Doğalgaz dönüşümü sağlanan okul sayısı geçen yıl 3 iken bu sayı bir yılda 56’ya çıkarıldı. Göreve geldiği ilk günden itibaren okulların iklimini maddi ve manevi olarak ciddi bir dönüşüme sürükleyen ve bu heyecanına velisinden öğrenci ve öğretmenine kadar tüm paydaşlarını dahil eden İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu bu kez de okulların doğalgaz dönüşümünün sağlanmasının mutluluğunu yaşadı.

2021 ‘DE ÜÇ 2022’DE 56

Doğalgaz dönüşümü sağlanan okullar ısınma probleminin ortadan kalkmasıyla daha sıcak bir iklime kavuşmuş oldu.

6 yılda 664 binden fazla siber saldırı engellendi! 6 yılda 664 binden fazla siber saldırı engellendi!

ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

Okulların fiziki yapılarının eğitim öğretim faaliyetlerine olan etkisi ile ilgili konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu:

‘’Şehrimiz çocuklarının daha iyi şartlarda eğitim almaları için çok yönlü çalışma ilkemizi koruyoruz. Okullarımızın fiziki şartlarını iyileştirmek adına verdiğimiz bakım onarım ve donatım çalışmalarının yanında, ısınma problemlerini de ortadan kaldırdık. Bugün itibariyle 56 okulumuz doğalgaza kavuştu.

Okullarımızı her bakımdan sıcak iklimin hakim olduğu yuvalara dönüştürme gayretimizle çocuklarımızın üretim zenginliğine hizmet etmeye heyecanla devam edeceğiz.

Bu süreçte ödeneklerin ilimize iletilmesi talimatlarını veren Bakanımız Sayın Mahmut Özer’e, her zaman destekleriyle yanımızda olan Valimiz Sayın İsmail Ustaoğlu’na ve milletvekillerimize teşekkürlerimi arz ederim.