İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Trabzon’a gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Trabzon’da çeşitli programlara katılmak için gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde partililerle buluştu. Trabzon’da ki bazı belediye başkan adaylarının da açıklandığı Teşkilat Buluşması’na partililerin ilgisi yoğun oldu. 

Trabzon programında ilk olarak İl Başkanlığını ziyaret eden Akşener, ardından yürüyerek Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezine geçti. Yolda vatandaşların dertlerini dinleyen, sohbet eden Akşener, vatandaşların söylemini meclisteki grup toplantısında dile getireceğini söyledi. 

EMEKLİ VATANDAŞ, ‘HER GÜN EVDE KAVGA VAR’

Emekli bir vatandaşın, ‘Emekli maaşımız ile geçinemiyoruz. Her gün eşimle kavga ediyoruz’ dedi. Akşener ise ‘Emeklilerin maaşı gündemimizde, gerekli tüm açıklamaları yapacağım’ ifadelerini kullandı.

TTSO üyesi firmalara Avrupa Yeşil Mutabakatı ve Sınırda Karbon Düzenlemesi eğitimi TTSO üyesi firmalara Avrupa Yeşil Mutabakatı ve Sınırda Karbon Düzenlemesi eğitimi

‘AKŞAM YEMEĞİNDE SABAH KAHVALTISI YAPTIK’, AKŞENER DUYGULANDI

Başka bir vatandaşla da görüşen Akşener, ‘Dün akşam yemeğinde sabah kahvaltısı yaptık’ demesi üzerine duygulanarak vatandaşa sarıldı. 

HORON OYNADI

Teşkilat Buluşmasının yapılacağı Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde önünde düzenlenen karşılamada partililerle birlikte horon oynayan Akşener, ardından da salona geçti.