Trabzonspor’da, gelecek sezon planlamaları şimdiden başladı. Bu noktada teknik direktör Nenad Bijelica, genç oyuncularla ilgili de kararını şimdiden vermeye başladı.
Bordo – Mavililerin teknik direktörü Nenad Bjelica, U19 takımında forma giyen Salih, Ali, Poyraz ve Oğuzhan’ı dünden itibaren A Takım idmanlarına aldı.
Bu oyuncular sezon sonuna kadar Trabzonspor A takımı ile birlikte antrenmanlara çıkacak ve gösterecekleri performansla birlikte bordo – mavililerin önümüzdeki sezon kampına davet edilip edilmemesine karar verilecek.
Trabzonspor teknik direktörü Nenad Bijelica, bugün antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlarken bu konuya da açıklık getirdi.

GENÇ OYUNCULARLA İLGİLİ KARAR VERİLECEK!
Bijelica, ““Bütün oyucularımızı, kiralık ve genç oyuncularımızı takip ediyoruz. Otupu hep birliket karar alacağız. Ama bir fikrimiz var. Son 1 aylık süreçte genç oyuncu arkadaşlarımızdan bizimle beraber idmanlara çıkanlar oldu. Dün de 4 tane genç arkadaşımız antrenmana katıldı bizimle idmana çıktılar. Sezen sonuna kadar onları idmanda görmek istiyoruz. Sonrasında da kampta bizimle olabilirler mi nerede daha iyi olurlar bunu oturup konuşacağız.
Önümüzdeki sezon için önemli hedeflerimizden bir tanesi her seferinde U19 takımından 4 oyuncunun antrenmanda A takımla bizle olması. Antrenmanlara bizimle çıkıp, U19 takımında maçlara çıkacaklar plan bu şekilde. Ama içlerinden eğer bizimle oynayabilme yetisine sahip, o yeteneği gösteren olursa bizimle beraber olacak” dedi.