Basketbol okullarımıza kayıt yaptıracak sporcuların TS Club’lardan alacakları formu eksiksiz olarak doldurup banka dekontuyla birlikte teslim etmeleri gerekmektedir.

Amatör Branşlar Koordinatörü Osman Arz basketbol yaz okulu faaliyetleri ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Yaz okulumuz, çocuklarımız ve gençlerimizin temel becerilerini geliştirmek, takım çalışmasını öğrenmek ve sporun disiplinli yanını keşfetmek için harika bir fırsat sunuyor. Tecrübeli antrenörlerimiz eşliğinde yapılacak antrenmanlar ve etkinliklerle, gençlerimizin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Trabzonspor ailesi olarak, her zaman gençlerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Basketbol takımımızın yeniden kurulması ile birlikte yaz okulu faaliyetlerinin önemi daha da artmıştır. Yaz okulumuzda, Trabzonspor’un yeni basketbolcularını yetiştirmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

asketbol Okulu’na 6-16 yaşları arasındaki kız ve erkek sporcular kayıt yaptırabilirler.

Basketbol Okulu’na kayıt yaptıracak olan sporcular, aşağıdaki belirtilen hesap numarasına kayıt olduklarında kurs ve malzeme ücreti için 7.500 (yedibinbeşyüz) TL yatıracaktır.

Basketbol Okulu’na katılacaklara; şort, t-shirt, çanta ve çorap verilecektir.

Basketbol Yaz Okulumuz 01 Temmuz 2024 Pazartesi başlayıp, 30 Ağustos 2024 Cuma günü sona erecektir.

Malzemeler Basketbol Okulu açılışında dağıtılacaktır.

Kurs ve malzeme ücretleri banka hesabına yatırılırken, açıklama kısmına sporcunun adı ve soyadı yazılmalıdır.

Kurs sonunda yetenekli sporcular Trabzonspor Altyapı Takımlarımıza lisanslı oyuncu olarak dahil edilecektir.

Orsic açıkladı, transfer teklifi almış Orsic açıkladı, transfer teklifi almış

Antrenmanlarımız; Pazartesi - Çarşamba ve Cuma günleri saat 10:00 - 14:00 arasında olacaktır. Servis saatimiz ise antrenmandan yarım saat önce olacaktır.

Servis kalkış noktamız Beşirli Dolmuş Durağı ve Tanjant güzergahıdır.

Not: Yomra-Şana güzergahına yeterli katılımcı olması halinde servis konulacaktır.

Kurs ücretini kredi kartı ile yapmak isteyen velilerimize sınırlı taksit imkanı sağlanacak olup ödemeler Ziyabey Tesisi’nde (Ziyabey Sosyal Tesisleri, Nemlioğlu Cemal Sokak No 14/A Ortahisar/Trabzon) alınacaktır.

Editör: Çağrı Aktaş