Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Trabzonspor Koleji Projesi ile ilgili yeni ayrıntılar paylaştı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in de seçim çalışmaları sırasında da açıkladığı Trabzonspor Koleji için çalışmalar sona gelindi.

Bordo – mavililerin Başkanı Ertuğrul Doğan, bugün yaptığı basın toplantısında Trabzonspor Koleji için, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne yer tahisis noktasında başvuru yaptıklarını açıkladı.

Sıcaktan ve nemden bunalan Trabzonlu böyle serinliyor Sıcaktan ve nemden bunalan Trabzonlu böyle serinliyor

Yer tahsisi yapıldıktan sonra Trabzonlu ve Trabzonsporlu iş insanlarını gezerek parça parça destek toplayacaklarını kaydeden Doğan, “Proje anlamında ve diğer anlamlarda çalışması biti. Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yer tahsisi için başvurumuzu yaptık. Yer tahsisi bekliyoruz. Yer tahsisi yapıldıktan sonra Trabzonlu iş adamlarını tek tek gezip ki, Trabzonspor kulübünün şu an itibariyle bu kadar büyük maliyetin altına girmesi zor. Ben tek tek Trabzonlu iş adamlarını, Trabzonsporlu büyük şirket sahiplerini gezerek kolejin yapılması için parça parça destek talebinde bulunacağız. Aklımızdaki tek düşünce, Trabzonspor Kolejini bu şekilde faaliyete almak” dedi.

Editör: Çağrı Aktaş