Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Gökhan Saral, Trabzonspor’un kaybettiği Beşiktaş finali sonrası Teknik Direktör Abdullah Avcı’ya tepki gösterdi.

Saral, Başkan Ertuğrul Doğan’a tam destek verdiğini ve yeni bir yönetim kurulunun oluşturulması gerektiğini ifade etti.

Trabzonspor’da Muharrem Usta döneminde Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Saral, "Canın sağ olsun Trabzonspor. Mücadelen için teşekkürler takım. Abdullah Avcı ile olmuyor. Başkan Ertuğrul Doğan’a tam destek veriyorum. Yeni bir yönetim kurulu oluşturulmalı. Trabzonspor’a yakışan bir hoca ile bu şanlı taraftara layık olmak için tam yol ileri..." dedi.

Başkan Ertuğrul Doğan’ın borcu kapatmak ve şampiyonluk hedefiyle yola çıktığını hatırlatan Saral, Trabzonspor’un menfaatleri için geleceği düşünerek gövdesini ortaya koyan herkese destek olunması gerektiğini vurguladı. "Hatalar ve eksiklikler elbette olmuştur, her şey ortada zaten. Bence başkan, güçlü bir yeni yönetim kurmalı ve hocayı kesinlikle değiştirmelidir. Göreve geldiğinden bu yana hoca değişikliklerinin bütçesini de cebinden karşılamalıdır. Başka Trabzonspor yok." diye konuştu.

Fırtına Trabzonspor İş İnsanları ve Taraftarları Derneği Başkanı Gökhan Altıntaş’tan önemli uyarı Fırtına Trabzonspor İş İnsanları ve Taraftarları Derneği Başkanı Gökhan Altıntaş’tan önemli uyarı

Saral ayrıca dün maçta yaşanan bayrak olayıyla alakalı ise ‘Trabzonlu ve Trabzonsporlu TOKİ Başkanı Ömer Bulut,Hasan Arat’ın Trabzonspor bayrağına müdahalesine tepki koyan müdahale eden hemşehrimiz ağabeyimizdir. Haddini bileceksin Hasan Arat.’ İfadelerini kullandı.

Editör: Çağrı Aktaş