Spor Arena’ya konuşan Karataş, polislerin kendisini görünce şaşırdığını da söyledi.

İSTANBULSPOR DA TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medyaya yansıyan görüntülerin ardından çok konuşulan Yaşar Karataş için İstanbulspor, Twitter hesabından "Vefa 💛🖤 Teşekkürler Yaşar Karataş!" şeklinde paylaşım yapmıştı. Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde oynanan karşılaşmada 90 dakika boyunca takımına destek veren Karataş, arkadaşımız Muhammet Duman'ın sorularını yanıtladı.

Ekran Resmi 2023-01-24 10.21.00

Hatay'da 26 saat sonra gelen mutluluk Hatay'da 26 saat sonra gelen mutluluk

30 - 40 KİŞİYİZ ZATEN

Trabzonspor maçıyla beraber deplasman sayısının 13 veya 14 olduğunu da sözlerine ekleyen Karataş, “Taraftar olarak çok kalabalık değiliz, içeride bile toplasanız 30-40 kişiyiz zaten. Ben haftalar öncesinden arkadaşlarıma teklif yapıyorum ama dışarıya fazla kişi gelmek istemiyor. Son 1 hafta kala herkes vazgeçiyor” diye konuştu. 

Ekran Resmi 2023-01-24 10.20.54

EŞİM BİRAZ KIZIYOR

Eşinin kendisine çok kızdığını ifade eden Karataş, “Eşim, maçlara çok gidiyorum diye biraz kızıyor. Kendi işim olduğu için çok çalışıyorum. Ondan dolayı, “Bir Pazar günümüz var, gitme” diyor. Onun da gönlünü hoş tutmaya çalışıp bir yandan maçlara gitmeye devam ediyorum. Havalar ısınınca çocukları da götüreceğim” diye konuştu. 

POLİSLER GÖRÜNCE ŞAŞIRIYOR

Polislerin kendisini görünce şaşırdığını ifade eden Karataş, “Genelde polisler ve güvenlik görevlileri çok şaşırıyor. Sırt çantamla gittiğim için bazen içeriye girerken zorlanıyorum. Rakip takımın taraftarları çok nezaket gösteriyor, herhangi kötü bir yaklaşım olmuyor. Sağ olsunlar bu maçtan sonra yazan çok oldu. Konya ve Gaziantep deplasmanları var, “gel ağırlayalım” diye oralardan çok yazıyorlar” dedi.