61SAAT SPOR SERVİSİ

Kongrenin saat 09.00'da başlayacak ilk gününde kulüp yönetim kurulunun idari ve mali raporları ile denetleme kurulu raporu görüşülecek. Daha sonra da yönetim kurulunun ibrası oylanacak. İkinci günde aynı saatte başlayacak genel kurulda, başkan adayı Ertuğrul Doğan'ın konuşmasının ardından üyeler sandık başına gidecek ve oy verme işlemi saat 16.00'da tamamlanacak.

Trabzonspor'da yönetim kurulu için aday olan Levent Sekban ve Divan Başkanı Ali Sürmen arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Genç, yeni bakanlara tebrik ziyaretinde bulundu Genç, yeni bakanlara tebrik ziyaretinde bulundu

Trabzonspor kongre üyesi Levent Sekban'ın kürsüde gündem değişikliği ve oylatma istemesi bunu da zorunlu kılması üzerine Ali Sürmen bu sözlere sert çıktı.

Divan Başkanı Ali Sürmen "Buralar şov yeri değildir. Kendi icraatleri anlatma yeridir. Burada cddi bir suçlama var. Gündemin 6. maddesini okuyorum "yönetim kurulu ibarasının onya sunulması, ibranin geriye bırakılması. bu gündemi değiştirmek değil mi?" Tüzüğün 38. maddesini okuyorum, "olağanüstü ve seçimli genel kurullarada gündeme madde ekleme önerisi yapılamaz" Öteleme ve geriye bırakma gibi bir yetkiyi tüzük vermiyor. Bilginizi satın Levent Bey, kavganızı değil." ifadelerini kullandı.