Antalyaspor maçında başlayan hata problemi Galatasaray maçında devam eden ve Ümraniyespor karşısında da savunmada güven vermeyen bir görüntüde olan Ertuğrul'un son hatası hem kendisine hem takıma pahalıya patladı. Trabzonspor maçının son dakikalarında topu kornere atması yerine rakibin bulunduğu bölgeye göndererek takımının sahadan 3-2 mağlup ayrılmasıyla sonuçlanan bir hataya sebep olan Ertuğrul'un önümüzdeki haftalarda formayı giyme ihtimalinin bu sebeple düşük olduğu öğrenildi.

ALİN TOSCA GÖREVE

Sezon başından bu yana forma şansı bulamayan Alin Tosca'nın Kasımpaşa maçında formasına kavuşacağı öğrenildi. Ertuğrul Ersoy'un üst üste yaptığı hatalar ve yaşanan puan kayıpları sonrası teknik direktör Erol Bulut'un savunma hattında değişikliğe gideceği ve bu doğrultuda Alin Tosca'yı Ertuğrul'un yerine Kasımpaşa maçında geri dörtlünün ortasında görevlendireceği gelen bilgiler arasında yer aldı.

SAVUNMAYA UYARI YAPILACAK

Son 3 haftada son dakikalarda kalesinde gördüğü gollerle önemli puanlar kaybeden Gaziantep FK'da milli ara sonrası yapılacak ilk antrenmanda teknik direktör savunma hattında görev alan oyunculara uyarılarda bulunacak. Hataların devam etmemesi adına önlem alması beklenen Bulut'un bu konuda oldukça ciddi yaptırımlar yapmasıda bekleniyor. (gaziantepgunes)