Her hafta Avrupa liglerinden birçok mücadeleyi yayınlayan CBC Sport, hafta içi de Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçlarını ekranlara getiriyor. 4-6 Ekim arasında yayınlayacağı maçları açıklayan CBC Sport, toplam 6 mücadeleyi ekranlara getirecek. Bu karşılaşmaların 4’ü Şampiyonlar Ligi’nden, 2’si ise Avrupa Ligi’nden olacak.

Salı
19.45 Bayern Münih-Plzen
22.00 Inter-Barcelona

Çarşamba
19.45 Salzburg-Dinamo Zagreb
22.00 Chelsea-Milan

TRABZONSPOR MAÇINI DA VERECEKLER

CBC Sport yayınlarına Perşembe günü oynanacak Avrupa Ligi maçlarıyla devam edecek. Temsilcilerimizden Trabzonspor’un Monaco deplasmanındaki sınavını CBC Sport ekranlarından takip edebilirsiniz. 

Grupta Kızılyıldız’ı mağlup ederek yeniden iddialı konuma gelen Trabzonspor, hafta sonu Nantes karşısında rahat galip gelerek sorunlu gidişatı ortadan kaldıran Monaco’ya konuk oluyor. Bu keyifli mücadele, 19.45’te CBC Sport’tan naklen yayınlanıyor.

Trabzonspor'un kadroya dahil ettiği Poyraz Yıldırım, Caner Uzun ve Arif Boşluk kimdir? Trabzonspor'un kadroya dahil ettiği Poyraz Yıldırım, Caner Uzun ve Arif Boşluk kimdir?

CBC Sport’un yayın akışında yer alan diğer maç ise 22.00’de başlayacak. Bu sezon beklentilerin gerisinde bir başlangıç yapan Olympiakos, Azerbaycan temsilcisi Karabağ’ı konuk ediyor. Grupta ilk galibiyetini arayan Olympiakos ile kazanarak gruptan çıkmak için önemli bir adım atmak isteyen Karabağ arasındaki mücadele, Perşembe 22.00’de CBC Sport ekranlarında olacak.

CBC Sport, önümüzdeki haftalarda da Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maç yayınlarına devam edecek.