Trabzonspor'da Muhammet Taha Tepe açıkladı! Sezonu iyi bitirmek... Trabzonspor'da Muhammet Taha Tepe açıkladı! Sezonu iyi bitirmek...

Hasan Tüncel, kendisine gelen bilgileri paylaşarak, “Bendeki bilgi Mehmet Can Aydın ve Berat Ayberk Özdemir ile devam edilmeyeceği yönünde. Bu iki oyuncu da kiralık. +Önümüzdeki haftalarda Abdullah Avcı’nın raporu bekleniyor. Berat’ın son senesi kulübünde. Mehmet Can Aydın’ın da Menuier’in gelişiyle süre alamaz hale geldi. Sakatlığı da söz konusu. Gözden düşmüş durumda. Benkovic’i de katabiliriz. Benkovic, Mehmet Can, Berat’ı…” dedi. 

BERAT İLE İLGİLİ BONSERVİS SORUNU
Yunus Emre Sel ise, “Berat belki takımda tutulabilir. Bonservisiyle mi çıkartmak ister, 1 yıl kala tekrar kiralar mı ondan emin değilim” derken Hasan Tüncel, “Son yılda kiralama yok. Menajeri ile de konuştum. Trabzonspor’dan şu ana kadar kendisine bir şey gitmedi. Arap kulübü de satmak istiyor. 

Tam emin değilim ama İttifak’ın Trabzonspor’a bu transferden kaynaklanan borcu varmış. Belki onu denkleştirme adına iş yapılabilir ama Trabzonspor bölgeye farklı oyuncular da bakıyor” dedi. 

MEHMET CAN’IN OPSİYONU BİTİYOR
Yunus Emre Sel, “Ben Berat’ı şöyle düşünüyorum. Sanki 12 oyuncu kuralından dolayı ki federasyon değişirse kural da değişebilir. Ancak 12 yabancı kuralından dolayı yerli oyuncular çok daha değerli olacak. Mecburen Türk oyuncu oynatacaksın. Berat için yüksek bonservis bedeli değilse…” derken Yunus Emre Sel, “Alman basını da bugün bir iddiada bulundu. Nisan sonuna doğru opsiyonun kullanılması gerekiyor. Nisan sonunda opsiyon bitecek. Trabzonspor onu kullanır mı emin değilim” diye konuştu. 

Hasan Tüncel de, “Onu kullanmayabilir. Sonrasında başka teklif verebilir…” ifadelerini kullandı.