Trendyol Süper Lig'de heyecan 15. hafta maçlarıyla devam ediyor.

Trabzonspor teklif yapmıştı! Hapis cezası aldı Trabzonspor teklif yapmıştı! Hapis cezası aldı

Pazar 19:00'da oynanacak mücadelede geçtiğimiz haftayı mağlubiyetle kapatan iki takım, Gaziantep Futbol Kulübü ile Trabzonspor, Antep'te karşılaşacak.

Karşılaşma öncesi Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı açıklamasında, ‘Rakiple ilgili başlayalım. Hocanın Türkiye’de değişik formasyonları deneyen hoca. Üçlü dörtü ve beşlileri var. Ciddi opsiyonları var. Beşliyse, üçlüyse ve dörtlüyse neler olacağını gösterdik. Bun a hazırlıklıyız. Herkes kazanmak istiyor. Umarım çalıştıklarımızın karşılığını aldığımız bir maç olacak. Geçen hafta ilk mağlubiyetimiz oldu hem o maçın telafisi olur. Gelişir ve dönüşürken çok tekrar gerektiğini ifade ediyorum.süreci hızlandıracak olan tekrarlardır. Bu 3 puan bize eşik attıracak. 1 ve 2 ayrılmış durumda. Ulaşılabilir gerçekçi hedef avrupa kupalarına katılabilmek ve kupada finale gidebilmek. Hafta iyi geçti, başlangıcı sonu anı anları dikkat etmemiz gereken bir karşılaşma umarım sonucu alırız. Kadro tercihi Trabzonspor’un topu devamlı havada dolaşan bir oyun olamaz. Kazanmaya odaklı bir oyun oynar. Pası şiddeti arttırmak için profil değiştirmek gerekiyor. Mendy tercihi, bir maç orta saha ve savunmada çeşitli mevkilerde kullandık. Kaliteyi daha fazla arttırabilmek için rakibin analizini yaptıktan sonra böyle bir tercih yaptık. Alacağı pozisyon bizim durumumuzu belirleyecek. İyi hazırlandık kafamızdaki plan doğruyu gösteriyor. Her zaman olduğu gibi oyuncuların ayaklarına bakacağız.

100. Maç ödülü Trabzonspor’da almıştım, burada güzel hikayeler yaşadık. Daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Gurur verici bir durum. Trabzonspor'un tarihinde yer alabilmek o sevginin karşılığını vermek için çalışıyoruz. İyi ki Trabzonspor var.