61SAAT SPOR SERVİSİ

Trabzonspor’da sakatlığı uzun süre sahalardan uzak kalan ve tedavi sürecinin sezon sonuna kadar devam etmesi beklenen Dorukhan Toköz bordo mavili takımın Antalya kampını ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde Siopis’in bir gününü kayıt altına alarak yoğun ilgi gören bir videoyu taraftarların beğenisine sunan Trabzonspor’un sosyal medya ekibi bu kez Dorukhan Toköz için bir video hazırladı.

Sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gören videonun tanıtımında Dorukhan Toköz, ‘’Bir hafta oynamayınca bir futbolcu futbolu özlüyor zaten. Ben futbolu inanılmaz çok özledim. Şimdi buraya gelmeden önce yine psikolojim hani Allah’a şükür her zaman şükrederim ben yine pozitiftim iyiydim ama şimdi buraya geldim bir yanımda çocukları gördüm. Sizleri gördüm çok mutlu oldum. Hocaları gördüm. Hani herkes beni özlemiş, ben herkesi özledim. İşte makara yaptık hep. Eğlendik. Güldük. Pozitif enerji verdik. Onlar bana verdi ama bir yandan da saha antrenmanlarını izlediğim zaman insanın içi gidiyor. Çünkü pas atabiliyorlar. Şut atabiliyorlar. Koşabiliyorlar. Elbet sen de bunları yapabileceksin eskisi gibi ama bunun bir zamanı var. Ama insan işte yine de görünce özlüyor. Özlediğini fark ediyor. Buraya gelmeden önce yine bu kadar farkında değildim. Sadece ‘Özledim’ diyordum ama öyle görünce antrenmanları işte pas antrenmanlarını, şut antrenmanlarını. Bugün taktik antrenmanını gördüm. Maçımız var. Onları görünce insan özlüyor. Daha çok özlüyor.’’ İfadelerine yer verdi.

Ekran Resmi 2022-12-09 11.38.46Ekran Resmi 2022-12-09 11.39.22

Merakla beklenen videonun bu akşam yayınlanacağı belirtildi.

TİKTOK HESABI YÜKSELİŞE GEÇTİ…

Son dönemlerin en aktif ve en çok ilgi gören sosyal medya uygulaması olan TikTok’a giriş yapan Trabzonspor’un hesabının yükselişi devam ediyor .Trabzonspor geride kalan 1 haftalık süreçte 18 bin takipçiye ulaşarak 100 bin beğeni sınırını da aşmış oldu. Trabzonspor, TikTok'a başladığını Marek Hamsik'in videosu ile duyurarak kısa sürede gündem olmuştu.