61SAAT HABER SERVİSİ - Trabzonspor’un 2016 yılında bonservisine 2.35 Milyon Euro verdiği İshak Doğan, Almanya'da 5. seviye lig olarak görülen Oberliga Westfalen mücadele eden Sprockhövel’de oynuyor.

Türkiye’den ayrılarak doğum yeri Almanya’ya giden İshak Doğan’ın bordo – mavililerden sonraki düşüşü ise böylelikle devam ediyor… 

Almanaya’da doğan ve burada Wattenschd takımından, Bielefeld’in alt yapısına transfer olan ardından 2011 yılında Ankaragücü’ne transfer olarak Türkiye’nin yolunu tutan İshak Doğan’ın, Trabzonspor’a transferinin ardından süren düşüşü devam ediyor.

TRABZONSPOR’A 2.35 MİLYON EURO’YA TRANSFER OLMUŞTU

Ankaragücü’nden Karabükspor’a 700 bin Euro, 2014 yılında da Trabzonspor’a 2.35 Milyon Euro’ya transfer olan İshak Doğan, bordo – mavililerde deyim yerindeyse tam bir hayal kırıklığı olmuştu.

Trabzonspor’da bekleneni veremeyen ve oynamakta da güçlük çeken İshak Doğan, bordo – mavililerden bedelsiz olarak Eskişehirspor’a kiralanmış sonrasında sözleşmesi feshedilerek yeniden eski kulübü Karabükspor’a transfer olmuştu.

İshak Doğan'ın formasını giydiği Sprockhövel, futbolcuların piyasa değerini gösteren transfermarkt sitesine göre Almanya 5. Liginde mücadele ediyor. 

6-13