Trabzonspor'da Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sami Karaman, kulübe bağlı basketbol okulu faaliyetlerinin 27 Haziran 2022 tarihinde başlayacağını açıkladı.

Şoke eden olay! Futbolcuların ve teknik heyetin araçlarını ateşe verdiler Şoke eden olay! Futbolcuların ve teknik heyetin araçlarını ateşe verdiler

Basketbol okulu için kayıtların başladığını belirten Karaman, “Kulübümüz tarafından büyük bir titizlikle organize edilen basketbol okulu faaliyetlerine yeniden başlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Basketbol okulu için kayıtlarımız TS Club Mağazalarında ve Hayri Gür Spor Salonu’nda bulunan basketbol ofisimizde tüm hızıyla devam ediyor. Okula 6-16 yaşları arasındaki kız ve erkek çocuklar kayıt yaptırabilir. Sporcularımız, Hayri Gür Spor Salonu'nda haftada üç gün yapılacak antrenmanlara kulübümüz tarafından organize edilen servislerle belirlenen saat ve güzergah üzerinden ulaşımlarını sağlayabilecekler. Okulumuz 2 Eylül 2022 tarihinde düzenlenecek sertifika töreniyle sona erecek. Ayrıca faaliyetlerin bitimiyle birlikte teknik heyetimiz tarafından başarılı bulunanlar kulübümüzün altyapısına dahil edilecek” dedi.