Youtube’de yayın yapan 61saat TV üzerinden Trabzonspor’u yorumlayan Hasan Tüncel, “Trabzonspor Borno Barisic ile hızlı giriş yaptı. Bu transfer bence Eren Elmalı’nın yolunu açacak transfer. Eren Elmalı, Nantes ve Torino’dan 4 Milyon Euro4ya yakın teklifler almıştı. Trabzonspor tarafından kabul görmedi” dedi. 

Trabzonspor yalanlamıştı! İspanyollardan flaş iddia geldi 'Yüz yüze görüşecekler' Trabzonspor yalanlamıştı! İspanyollardan flaş iddia geldi 'Yüz yüze görüşecekler'

Yunus Emre Sel ise, “Avrupa Şampiyonasında milli takımda oynayacak mı? Milli takımın sol beki olarak Eren’i görürsek, sezon sonundaki olası transferi için ciddi potansiyel haline gelir. Sol bek bölgesi sadece Türkiye değil Avrupa’da da sıkıntılı mevki olarak dikkat çekiyor. Eren Elmalı, Meunier’in ideal 11’inde yer aldı. Yıldızlar var orada. Neymar’ın arkasındasın… Bence Eren Milli takımdan döndükten sonra bir sarılıp teşekkür eder” dedi. 

Hasan Tüncel, “Trabzonspor taraftarının Eren’e sahip çıkması lazım. Satabilecek kaç oyuncu var. Uğurcan Çakır, Mendy, Eren var…” diye konuştu.