Trabzonspor'un yeni transferi Kourbelis eski takımı Panathinaikos'a veda etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kourbelis "veda zamanı geldi" dedi.

6.5 yıl Yunan ekibinde görev yapan ve Trabzonspor ile her konuda anlaşmaya varan Kourbelis önceki gün resmi sözleşme imzalamıştı.

1461 Trabzon evinde galib! 1461 Trabzon evinde galib!

Kourbelis açıklamasında "Panathinaikos hem kariyerimin hem de hayatımın önemli bir parçası olduğundan, ağır ve duygusal olarak tükenmiş biri için veda zamanı geldi. Aksi olamazdı. Ve bu değişmeyecek.

Bana çok şey verdi, zor zamanlarımda beni destekledi, daha iyi bir oyuncu, daha olgun bir insan olmama yardım etti. Bana eşlik edecek malzemeler, anılar ve duygular.

Karşılığında varlığımla, kararlarımla, katkılarımla takıma yardım ettiğimi umuyorum ve Panathinaikos'a tüm kalbimle en iyi dileklerimi sunuyorum. Böylesine büyük bir ekibin üyesi ve lideri olduğum için minnettarım.

2017'den bugüne yanımda olan herkese çok teşekkür ederim. İyi ve kötü günde. Takım arkadaşlarıma, koçlarıma, futbolcuların her şeye sahip olması için ışıkların arkasında canla başla çalışan insanlara. Kulüp yönetimi ve tabii ki insanlar.

Ne yazık ki, hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Özellikle futbolda. Yeni bir adımın zamanı geldi. Geçmişe saygı ve sevgiyle, geleceğe hayal ve vizyonlarla." ifadelerini kullandı.